سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52523
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات جدید دعواهای دربی در تونل رختکن
Print This Post

دعواهای دربی یک یا دو تصویر نبودند و با فروکش کردن نسبی تب اتفاقات تبریز هر روز پرده جدیدی از دعواهای دربی رو می شود.

جزئیات جدید دعواهای دربی در تونل رختکنبه گزارش سلام دلفان، ته فصل ناکام دو تیم استقلال و پرسپولیس با بزن بزن بازیکنان شان سر 3 امتیاز به پایان رسید. کری های مسخره بین هواداران دو تیم حالا دیگر بهانه ای برای جنگ میان بازیکنان توی زمین شده است. دعواهایی که از واکنش عجیب سوشا مکانی برای استقلالی ها آغاز شد. او رو به جمعیت عدد 6 را نشان داد و این جرقه ای بود برای دعوایی بزرگ . حنیف عمران زاده و سوشا همان وسط زمین به جان هم افتادند و هر لحظه بر تعداد آنهایی که بزن بزن می کردند افزوده می شد.

تصاویر نشان می دهد از خرسندنیا تا علی علیپور 19 ساله ، هر کدام یا مشتی زدند و یا خوردند. جدیدترین تصاویر اما از درون رختکن است. در تونل منتهی به رختکن که امید عالیشاه و امیرحسین صادقی با هم درگیر شدند و صادقی می خواسته عالیشاه را خفه کند.

درگیری امیرحسین صادقی و امید عالیشاه کنار زمین بعد از پایان بازی استقلال و پرسپولیس با دخالت بازیکنان دو تیم در ظاهر ختم به خیر شد

اما وقتي استقلالي‌ها اميرحسين را از صحنه دور كردند و به سمت رختكن فرستادند، صادقي در راهروي منتهي به رختكن منتظر عاليشاه ماند و همين كه بازيكن پرسپوليس به راهرو رسيد، صادقي با دست گلوي او را فشار داد و شروع به خفه كردن عاليشاه كرد كه در اين صحنه هاشم بيك‌زاده و خسرو حيدري مانع جنجال بزرگ شدند. يكي از آنها عاليشاه را از صحنه درگيري دور كرد و ديگري هم قدم به قدم با صادقي سمت رختكن رفت تا ماجرا ختم به خير شود. البته صادقي در حين رفتن به رختكن چند حرف ركيك هم نثار اميد عاليشاه كرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار