سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52525
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیوه سفید عامل کشتار 400 نفر شناخته شد
Print This Post

“بیوه سفید” عامل کشتار دست‌کم 400 نفر در حملات تروریستی کشورهای مختلف آفریقایی، معرفی شده است.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از تلگراف؛ “سامانتا لوتویت،” ملقب به “بیوه سفید،” مادر چهار فرزند و یکی از اعضای کلیدی گروه تروریستی “الشباب” است. او یک تروریست باهوش با ذاتی شیطانی است که پس از هلاکت بسیاری از رهبران الشباب در حملات پهپادی، به سرعت جای آنها را گرفت و ارتقاء درجه یافت.

نیروهای امنیتی سومالی،”بیوه سفید” را طراح قتل دست کم 400 نفر  شامل 184 دانشجوی دانشگاه کنیا می‌دانند. ” لوتویت”  اکنون دست راست “احمد عمر،” رهبر گروه تروریستی الشباب” است. او هماهنگ کننده حملات انتحاری و بمب‌گذاری در سومالی و کنیا بوده و تلاش می‌کند کودکان را به گروههای افراطی جذب کند.

” بیوه سفید” فارغ‌التحصیل دانشگاه لندن است و فقط 31 سال دارد. او به خانواده‌های فقیر پیشنهاد می‌کند در ازای دریافت 300 پوند از زنان و کودکان خود به عنوان عاملان انتحاری استفاده کنند. مقامات سومالی اعلام کردند، نیروهای ویژه انگلیس به موگادیشو آمده‌اند تا “بیوه سفید” و دیگر افراطی های انگلیسی را دستگیر کنند؛ اما وزارت امور خارجه انگلیس هنوز در این باره اظهار‌نظری نکرده است.

“لوتویت” در حملات تروریستی هفتم ژوئیه 2005 ( 16 تیر84) در باکینگ همشایر، همسر خود را از دست داد و پس از آن به گروههای افراطی پیوست و در چندین عملیات تروریستی حضور فعال داشت.

برخی منابع غیر رسمی از تغییر چهره “بیوه سفید” با کمک جراحی پلاستیک خبر داده‌اند. اینترپل حکم بازداشت وی را صادر کرده و  “لوتویت” در 200 کشور تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار