سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52586
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کارشناس 90: پنالتی استقلال را خوردند! فغانی یک پنالتی تراکتور را نگرفت
Print This Post

محمد فنایی کارشناس داوری 90 که امیر قلعه نویی همیشه او را متهم به ضدیت علیه استقلال می کرد ، این بار از این گفت که تورج حق وردی یک پنالتی استقلال را خورده است.

به گزارش سلام دلفان، محمد فنایی که بعد از بازی استقلال و پیکان از سوی امیر قلعه نویی به شدت محکوم شده بود که چرا گفته گل پیکان به آبی ها خطا نبوده است ، این بار از قلعه نویی دفاع کرد. فنایی درحالی که کارشناسانی چون غیاثی اعتقاد داشتند یک پنالتی پرسپولیس گم شده ، صحنه مشکوک روی عالی شاه را یک دایوینگ تشخیص داد و در ادامه هم تاکید کرد خطا روی امید ابراهیمی صد در صد پنالتی بوده . صحنه ای که قلعه نویی به شدن به آن اعتراض داشت.
فنایی البته از انتخاب تورج حق وردی برای این بازی گلایه کرد و گفت:«او به خاطر این حاشیه های قبل از بازی استرس داشت.»

حالا باید دید این بار که فنایی به نفع قلعه نویی رای داده و یک بار دیگر آنچه را که دیده به درستی بیان کرده است ، قلعه نویی چه واکنشی به او نشان می دهد؟ آیا باز هم برایش کلیپ کارشناسی داوری می سازد؟

کارشناس داوری 90 همچنین اعتقاد داشت فغانی خیلی در نتیجه بازی تراکتورسازی و نفت موثر نبوده است.
محمد فنایی کارشناس داوری برنامه 90 در آنالیز داوری بازی بزرگ فصل گفت:«درباره صحنه اخراج باید تصمیم گیری را بر عهده داور گذاشت چون ما نمی دانیم در زمین چه اتفاقی افتاده است اما داور بازی در صحنه گل اول تراکتورسازی باید خطای آندو تیموریان روی مدافع نفت را می گرفته است اما او پنالتی مشخص روی فرید کریمی را برای تراکتورسازی نگرفته است.»
در حقیقت فغانی با اشتباهاتش یک گل به تراکتورسازی داد و در ادامه یک شانس گل از آنها را گرفت. این البته بدون در نظر گرفتن صحنه اخراج آندو است که فقط داور و آندو می دانند آنجا چه اتفاقی افتاده است.

منبع: خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار