سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52646
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توزیع کارت شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی از امروز
Print This Post

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 15 امروز سه‌شنبه 29 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش سلام دلفان، حسین توکلی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران پیرامون آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 94 گفت: برای شرکت در این آزمون تعداد 193 هزار و 459 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 75 هزار و 24 نفر زن و 118 هزار و 435 نفر مرد هستند.

وی افزود: کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای مربوط از ساعت 15 امروز سه‌شنبه 29 اردیبهشت ماه برای مشاهده و پرینت آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود.

توکلی ادامه داد: تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ضرورت دارد تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 31 اردیبهشت ماه به سایت سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه و نسبت به دریافت برگه راهنمای شرکت در آزمون نیز اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد هر داوطلب پس از دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود، تمامی مندرجات آن را کنترل کند و چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج بر روی کار شرکت در آزمون مشاهده کردند باید بر اساس بند ب اطلاعیه توزیع کارت که توسط سازمان سنجش منتشر شده است،‌ اقدام لازم به عمل آورند.

وی خاطر نشان کرد: این آزمون با تعداد 193 هزار و 459 داوطلب در صبح روز جمعه اول خرداد 94 در 58 شهرستان کشور برگزار می‌شود.

توکلی اظهار داشت: برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است. درب‌های ورود به جلسه امتحانی رأس ساعت 8 صبح بسته خواهد شد.

وی در پایان گفت: در این آزمون به هر یک از داوطلبان دو دفترچه آزمون شامل یک دفترچه سؤالات آزمون عمومی و یک دفترچه سؤالات آزمون اختصاصی داده می‌شود. در جلسه آزمون به هر داوطلب منحصراً یک پاسخنامه داده می‌شود و ضرورت دارد داوطلب پاسخ سؤالات عمومی و اختصاصی را در همان پاسخنامه ثبت کند که داوطلبان برای پاسخ به 115 سوال عمومی 140 دقیقه زمان و برای سوالات اختصاصی 70 دقیقه زمان دارند.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون در صبح جمعه اول خرداد ماه در 58 شهرستان مختلف برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار