سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52659
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » برخورد با زمین خواران و متصرفین اراضی ملی در دلفان
Print This Post
بیراوند تاکید کرد

رییس دادگستری شهرستان دلفان گفت: با زمین خواران و متصرفین اراضی ملی در این شهرستان برخورد قاطع می شود.

1431153507_640976705626189442552به گزارش سلام دلفان، علی صفر بیرانوند رییس دادگستری شهرستان دلفان گفت : مجموعه قضایی شهرستان دلفان به صورت ویژه و با حساسیت در موضوع برخورد با زمین خواری و دست اندازی به بیت المال و اموال عمومی تمام توان و ظرفیت خود را به کار بسته است.

وی افزود : در مبارزه با پدیده زمین خواری و غصب منابع ملی نباید به گفتار و برگزاری جلسات بسنده کرد بلکه باید تمامی دستگاه های ذیربط و ادارات متولی بصورت جدی عزم خود را در زمینه حراست از بیت المال بکار گیرند.

وی تاکید کرد : رییس قوه قضاییه در ابلاغیه ای بر برخورد جدی و قاطع با متجاوزان به اراضی ملی، منابع طبیعی و جنگل ها دستور اکید داده اند.

بیرانوند با تاکید براهمیت دقت و مراقبت شهروندان در زمان خرید و فروش املاک و اراضی خود،اظهار داشت: شهروندان در زمان معامله و خرید املاک اعم از زمین و ساختمان مدارک و اسناد قانونی را به صورت کامل بررسی نمایند.

وی از مردم خواست از خرید هرگونه زمین که دارای شبهه و ابهام می باشد خودداری نموده و قبل از انجام هرگونه معامله از مراجع زیربط از جمله ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری ،راه و شهرسازی و ثبت اسناد و املاک شهرستان نسبت به دریافت استعلام لازم اقدام نمایند و پس از آگاهی یافتن از صحت اسناد و احراز مالکیت اقدام به معامله و خرید کنند.

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: زهره.ن
    اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۶

    سلام بنظر من منابع طبیعی زمینای مردمو به زور تصاحب میکنه واین مبارزه با زمین خواری نیست بخدا حرومه این زمینارو ازمردم بیچاره میگیرن بعدبین خودشون تقسیم میکنن یا به ادارات دیگه میفروشن بخدا حرمه نفرین یتیم دامنتونو میگیره

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار