سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5270
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کندی روند احداث مصلای شهر نورآباد/ پروژه نیمه تعطیل است
Print This Post
امام جمعه نورآباد با انتقاد از کندی روند ساخت مصلای شهر نورآباد گفت: متاسفانه این طرح به حالت تعطیلی درآمده است به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور ...

امام جمعه نورآباد با انتقاد از کندی روند ساخت مصلای شهر نورآباد گفت: متاسفانه این طرح به حالت تعطیلی درآمده است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور صبح پنج شنبه در جلسه شورای اداری دلفان با اشاره به اینکه در 22 شهریورماه شهرستان دلفان شاهد یک رویداد فرهنگی است، اظهار داشت: همایش بزرگداشت عالمان بزرگ دینی این شهرستان با حضور شخصیت های ملی کشور در راستای شناساندن این عزیزان در راس آن آیت الله فرج الله کاظمی موموندی و حجج السلام حیدری ، موسوی و جهانگیری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون برای معرفی این عزیزان که نقش مهمی را در تبلیغ دین و آگاهی مردم داشته اند اقدام عملی صورت نگرفته است، یادآور شد: از مسئولان و مردم ولایت مدار این شهرستان انتظار می رود برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن این همایش حضور پرشوری داشته باشند.

حجت الاسلام صرفی پور همچنین به حمایت از سرمایه گذاران از سوی دولت اشاره کرد و اظهار داشت: دولت و بانکها باید با در نظر گرفتن محرومیت منطقه در راستای جذب سرمایه گذاران برای ایجاد و ساخت کارخانجات و دیگر طرح هایی که می تواند نقشی در اشتغالزایی جوانان این شهرستان داشته باشد تلاش کنند.

امام جمعه نورآباد همچنین با انتقاد از وضعیت پرداخت وام ازدواج توسط بعضی از بانکهای شهرستان افزود: به جز بانک ملی و سپه مابقی بانکها از پرداخت وام ازدواج به جوانان ممانعت می کنند که این اقدام نادرستی است که امیدواریم مسئولین نسبت به رفع این موضوع اقدام کنند.

حجت الاسلام صرفی پور افزود: در این زمینه با مسئولان بانکهای شهرستان جلسه ای داشته ایم که علت پرداخت نکردن وام را دستور سرپرستی بانک های استان ذکر کردند.

وی اظهار داشت: در این خصوص ما نیز مکاتباتی را با استاندار داشته ایم که نسبت به رفع موانع و تذکر به بعضی از سرپرستان بانکها اقدام کنند.

امام جمعه نورآباد همچنین با انتقاد از کندی روند ساخت مصلی شهر نورآباد اظهار داشت: متاسفانه این طرح به حالت تعطیلی درآمده و پیمانکار آن هیچ اقدامی را انجام نمی دهد.

وی با اشاره به حضور پرشور نمازگزاران این شهرستان افزود: این خیلی نگران کننده است که مسئولان نسبت به معرفی پیمانکاران نالایق که اموال بیت المال را هدر می دهند و موجب نارضایتی مردم می شود اقدام می کنند.

حجت الاسلام صرفی گور از مسئولان و متولیان امر خواست هرچه سریعتر نسبت به معرفی یک پیمانکار قوی و فعال برای مصلای این شهر اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار