سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5272
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 72 پروژه هفته دولت در دلفان به بهره برداری می رسد
Print This Post
سرپرست فرمانداری دلفان گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان دلفان 72 پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود به گزارش خبرنگار مهر، رضا دریکوند صبح پنج شنبه ...

سرپرست فرمانداری دلفان گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان دلفان 72 پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا دریکوند صبح پنج شنبه در جلسه شورای اداری دلفان با اشاره به اینکه این طرح ها در زمینه های فرهنگی، عمرانی و خدماتی است، اظهار داشت: بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار برای این تعداد طرح هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه با به بهره برداری رسیدن این برای 656 نفر از افراد جویای کار در این شهرستان شغل ایجاد می شود، بیان داشت: اکثر این طرح ها در زمینه های فرهنگی، کشاورزی، مسکن، راه و ترابری، برق رسانی، بهداشتی درمانی و خدماتی است.

دریکوند تصریح کرد: همچنین در این هفته بهره برداری از 37 پروژه دهیاری، افتتاح 7 باب مسجد، ارائه خدمات شهری مطلوب و نیز خدمات کمیته امداد امام (ره) به اقشار ضعیف در این شهرستان صورت می گیرد.

سرپرست فرمانداری دلفان اظهار داشت: همچنین در این هفته برنامه‌های فرهنگی و ورزشی مختلفی برگزار می‌شود که برگزاری یادواره شهدا، سرکشی از خانواده معظم شهدا، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری نمایشگاه کتاب و دستاوردهای دولت، ویزیت رایگان بیماران، مراسم تجلیل از مدیران و کارکنان نمونه ادارات، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی از مهمترین این برنامه‌ها است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار