سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52721
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » درمانگاه تامین اجتماعی نورآباد هفته دولت به بهره برداری می رسد
Print This Post
بهاروند خبر داد:

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از بهره برداری از درمانگاه این نهاد در شهرستان نورآباد خبر داد.

به گزارش سلام دلفانٰٰٰ امین بهاروند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان نورآباد طی هفته دولت سالجاری به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به وجود سه بیمارستان تامین اجتماعی در لرستان عنوان کرد: همچنین در حال حاضر دو پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی و شش درمانگاه تامین اجتماعی در استان لرستان فعالیت دارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان به ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان نورآباد اشاره کرد و گفت: با اقدامات صورت گرفته روند اجرای این درمانگاه از سال گذشته سرعت یافته و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در هفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

بهاروند یادآور شد: هم اکنون پروژه درمانگاه تامین اجتماعی نورآباد دارای پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی است.

وی همچنین به درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ازنا اشاره کرد و گفت: هم اکنون این درمانگاه در محل مناسبی قرار ندارد و در ساختمان مسکونی به مردم خدمات ارائه می کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته کلنگ اجرایی این درمانگاه شهرستان ازنا طی دو هفته آینده به زمین زده خواهد شد.

بهاروند همچنین به درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هم اکنون این درمانگاه در یک محل استیجاری است بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ساختمان اصلی این درمانگاه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار