سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52806
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در شهرستان دلفان ضروری است
Print This Post

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی دراین شهرستان نقش مهمی در حل مشکل ناکافی بودن مکان های ورزشی شهرستان دلفان دارد .

به گزارش سلام دلفان، مهرداد نظریانی روزپنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : پروژه سکوی تماشگران ، زورخانه شهر نورآباد و طرح سالن سرپوشیده روستای گلام بحری از مهمترین طرح های نیمه تمام ورزشی در شهرستان دلفان است که از 46 تا 70 درصد پیشرفت کاری دارند.

وی، با بیان اینکه طرح سکوی تماشاگران شهدای نورآباد 48 درصد پیشرفت کاری دارد افزود : عملیات ساخت این طرح در سال 81 در زمینی به مساحت سه هزار و 100 متر مربع آغاز شد که به سبب مشکلات مالی و ضعف پیمانکاران مجری تاکنون به بهره برداری نرسیده است .

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان ، از اختصاص چهار میلیارد ریال به طرح سکوی تماشاگران شهرستان دلفان در سال جاری خبر داد و بیان داشت : این اعتبار با همت استاندار لرستان برای ادامه ساخت این طرح تخصیص یافته است و بزودی عملیات اجرایی آن پس از مدتی وقفه آغاز می شود.

به گفته نظریانی ، تاکنون بیش از 17 میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است که علاوه بر اعتبار تخصیصی برای تکمیل به سه میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد.

وی ، طرح زورخانه شهر نورآباد را از دیگر طرح های نیمه تمام ورزشی در شهرستان دلفان عنوان کرد و بیان داشت : تاکنون یک میلیارد و200 میلیون ریال برای این طرح هزینه شده و 70 درصد پیشرفت کاری دارد.

به گفته این مسوول ، این طرح برای تکمیل به 900میلیون ریال دیگر نیاز دارد .

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان با بیان اینکه طرح چمن مصنوعی روستای گلام بحری این شهرستان به بهره برداری رسیده است افزود: سالن ورزشی سرپوشیده این روستا نیز 50 درصد پیشرفت کاری دارد و امیدواریم اعتبار مورد نیاز آن برای تکمیل تخصیص یابد.

به گفته نظریانی، 15 زمین فوتبال خاکی در روستاهای شهرستان دلفان وجود دارد که برای تکمیل آنان نیازمند توجه ویژه مسوولان استانی هستیم .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار