سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52809
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ایجاد نمایشگاه فرش در شهرستان دلفان ضروری است
Print This Post

مدیرعامل تعاونی فرش دستباف شهرستان دلفان گفت :این شهرستان رتبه نخست تولید فرش را در لرستان دارد که ایجاد نمایشگاه فرش در آن ضروری است.

37700.0d1862f2e4fac82977e70ebe0194030cبه گزارش سلام دلفان، منوچهر ابراهیمی مدیرعامل تعاونی فرش دستباف شهرستان دلفان گفت : نبود نمایشگاه و فروشگاه فرش در شهرستان دلفان موجب شده که بافندگان فرش دست باف محصولات تولیدی خود را با قیمت بسیار کم در شهرهای بزرگ چون اصفهان، تبریز و تهران به فروش برسانند.20150314133550386

وی بیان داشت : راه اندازی نمایشگاه فرش در شهرستان دلفان نقش مهمی در فروش محصولات تولیدی فرش بافان این شهرستان داشته باشد و موجب افزایش درآمد آنان می گردد.

وی ، یکی از مشکلات فرش بافان شهرستان دلفان را نبود سرمایه در گردش عنوان کرد و گفت : متاسفانه فرش بافان این شهرستان برای دریافت تسهیلات جهت تاسیس کارگاههای قالی بافی و یا تامین مواد اولیه با مشکلات فراوانی مواجه می شوند.

به گفته وی ، تولید فرش یکی از ظرفیت های مهم صنایع دستی شهرستان دلفان است که در این شهرستان قدمت دیرینه ای دارد.

وی بیان داشت: این اتحادیه هم اکنون دو هزار و500 فرش باف را زیر پوشش دارد که در بخش اشتغال و درآمدزایی رتبه اول شهرستان دلفان را به خود اختصاص داده است .

منبع: ایرنا

 

  1. نویسنده دیدگاه: نماينده قاليبافان دلفان
    اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۲

    متاسفانه مسولين بازرگاني به صراحت مي گويند دولت از بيمه کردن شما پشيمان است وبايد بيمه شما به بهانه هاي واهي قطع شود .در اينصورت يک فرشباف با چه اميدي فرش ببافد به جاي اينکه مسولين دلفان به فکر فرشبافان باشند به فکر راه چاره قطع بيمه آنهاست .البته ممکن است ي عده باشند که فرش باف نباشند که بايد حذف شوند .کاش مسولين دلسوز حامي مردم باشندنه دولت.کاش ريس بازرگاني بيايد وپاسخگو باشد البته از زحمات آقاي ابراهيمي تعاوني وملکي تامين اجتماعي تقدير وتشکر مي کنيم .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار