سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52813
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ثبت‌نام تسهیلات ۲۰ میلیون ریالی بازنشستگان در لرستان آغاز شد
Print This Post

رئیس کانون بازنشستگان لرستان گفت: ثبت‌نام دریافت تسهیلات ۲۰ میلیون ریالی با نرخ سود ۴ درصد ویژه بازنشستگان در لرستان آغاز شده که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی ثبت‌نام کنند.

به گزارش سلام دلفان، مرتضی مرادی رئیس کانون بازنشستگان لرستان اظهار داشت: امسال افزایش 14 درصدی ضریب حقوق بازنشستگان استان لرستان را در دستور کار داشتیم که در فروردین امسال اجرایی شد.

وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات توسط بازنشستگان، افزود: کانون بازنشستگان لرستان درصدد واگذاری تسهیلاتی معادل 20 میلیون ریال با نرخ سود چهار درصد به بازنشستگان است، که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی ثبت‌نام کنند.

رئیس کانون بازنشستگان لرستان عنوان کرد: تورهای سیاحتی و زیارتی متعددی برای بازنشستگان در نظر گرفته‌شده که شناسایی مکان موردنظر و ثبت‌نام نیز از طریق سایت بازنشستگی کشور انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از طرح‌هایی که قرار است به هیئت دولت پیشنهاد شود طرح شأن و منزلت بازنشستگان است، تصریح کرد:  بر اساس آن کارت منزلتی که اکنون در اختیار بازنشستگان است و در حد کارت شناسایی است ارتقا پیدا می‌کند و با همکاری سایر دستگاه‌ها، بازنشستگان از امکانات رفاهی و امتیازات بیشتری بهره‌مند می‌شوند.

مرادی بابیان اینکه دوسوم بازنشستگان استان لرستان، بازنشسته آموزش‌وپرورش هستند، خاطرنشان کرد: پرداخت حقوق پیش از موعد بازنشستگان آموزش‌وپرورش انجام‌شده و بحث رتبه‌های عالی و خبره بازنشستگان آموزش‌وپرورش نیز تا پایان خردادماه نهایی می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار