سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52820
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » اختلال در شبکه اینترنت و موبایل لرستان/ پای یک کشاورز در میان است
Print This Post
سلام دلفان خبر می دهد

کندی و قطعی اینترنت در استان لرستان و همچنین اختلال در شبکه برخی اپراتورهای تلفن همراه موجب پیگیری این موضوع شد تا متولیان امر از قطعی فیبر نوری در محدوده یکی از روستاهای خرم آباد خبر دهند.

به گزارش سلام دلفان، اینترنت استان لرستان طی دیروز و امروز با کندی مواجه بود به طوریکه در برخی موارد نیز شاهد قطعی مقعطی اینترنت بودیم. این در حالیست که شبکه تلفن همراه نیز با اختلالاتی مواجه شد تا این موضوع را از طریق متولیان امر پیگیر شویم.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت لرستان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار مهر به دلیل اختلال تلفن همراه و اینترنت در استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه یکی از اهالی روستای رباط در مسیر خرم آباد – الشتر دیروز ساعت شش عصر در حین کار کردن روی زمین کشاورزی خود سهوا اقدام به قطع فیبر نوری کرد که این امر موجب قطع و کندی اینترنت در استان لرستان شده است.

دارویوش کوشکی افزود:  متاسفانه عدم راهنمایی کارشناسان فنی ما از سوی اهالی منطقه موجب شده که روند وصل شدن فیبر نوری و اینترنت استان طول بکشد.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان با بیان اینکه در این راستا بعد از بررسی های صورت گرفته از سوی کارشناسان فنی ما ساعت ۶ صبح نقطه حادثه دیده فیبر نوری استان شناسایی شد گفت: با اقدامات صورت گرفته ما توانستیم ساعت هشت صبح امروز فیبر نوری و اینترنت استان را به حالت نرمال برگردانیم.

کوشکی با تاکید بر ضرورت همکاری مردم استان به خصوص روستائیان در رابطه با نگهداری و حفظ شبکه فیبر نوری استان تصریح کرد: متاسفانه اقدام یک کشاورز در هنگام کار موجب قطع شدن فیبر نوری و اینترنت کل استان شده است.

وی بر ضرورت صیانت از فیبر نوری استان از سوی مردم تاکید کرد و بیان داشت: خوشبختانه در حال حاضر از نظر ما دیگر فیبر نوری استان مشکلی ندارد و مردم می توانند از اینترنت استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت لرستان همچنین به از دسترس خارج شدن مشترکان ایرانسل استان از شب گذشته تا امروز اشاره کرد و گفت: این امر نیز متاثر از قطع شدن فیبر نوری در منطقه روستای رباط استان بوده که این مشکل نیز هم اکنون رفع شد

منبع: مهر

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۶

  شهرستان دلفان با حداقل میزان انتن دهی خط موبایل و حداقل سرعت اینترنت در جهان بعنوان نقطه ی گمشده دنیا معرفی می شود دست همه مسئولین واقعا درد نکنه خدا وکیلی اصلا از روی خود و خدایتان شرمنده نشوید ولی ما رو از حداقل ها هم محروم نکنید

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۱

  اینترنت همراه اول در کل ایران ارتقا یافته در حالیکه در نوراباد هم چنان با اینترنت پایه شاهد قطع و وصل مکرر هستیم . مگه ما هم جز این کشور نیستیم چرا سرعت نتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت این قد پایین

 3. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  خرداد ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۹

  سرعت اینترنت من گاهی اوقات به 5kb هم میرسه عجب اینترنتی حرف نداره به جرات میتونم بگم تو دنیا بی نظیره

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۳

  تو نوراباد فقط بلدن پول بگیرن اما کیفیت نسبت به شهرهای دیگه در حد صفر هم نمیشه حساب کرد. البته خطوط مخابرات که افتضاحه حالا شرکتهای خصوصی یه خورده بهتره

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار