سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52823
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » رئیس ستاد انتخابات لرستان منصوب شد‌
Print This Post

سید سعید شاهرخی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار لرستان به عنوان رئیس ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب شد.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سید سعید شاهرخی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار لرستان با حفظ سمت به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری این استان منصوب شد.

در این حکم که به امضای مهندس بازوند استاندار استان لرستان رسیده خطاب به سعید شاهرخی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی آمده است: به‌موجب این حکم جنابعالی با حفظ سمت به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب می‌گردید.

امید است با اتکا به الطاف الهی و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید با برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی همه تمهیدات لازم و استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات در برگزاری انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان به‌عنوان حق‌الناس در فضایی امن و توأم بانشاط و آرامش، کاملاً رعایت گردد و در شأن و تراز ملت بزرگ ایران باشد، در انجام مسئولیت محوله موفق باشید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار