سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52875
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » بیمارستان ابن سینا شهر نورآباد در بدترین شرایط ممکن به سر می برد
Print This Post
استاندار لرستان مطرح کرد:

استاندر لرستان در سفری چند ساعته به نورآباد در حاشیه بازدید از بیمارستان ابن سینا گفت: این بیمارستان در بدترین شرایط ممکن به سر می برد و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان باید هر چه سریعتر به این اوضاع اسفبار رسیدگی کنند.

به گزارش سلام دلفان، ظهر جمعه 31 اردیبهشت، استاندار لرستان به همراه جمعی از معاونانش در سفر چند ساعته ای جهت بازدید از زمین محل احداث گاوداری 5000 هزار راسی که قرار است به زودی کار ساخت و ساز آن شروع شود به شهرستان دلفان وارد شدند.

بازوند در این سفر برای بازدید و در جریان قرار گرفتن از روند طرح مطالعاتی و ساخت ساز این مجموعه به روستای سالیانه در بخش خاوه  که در مسیر جاده اصلی نورآباد به نهاوند قرار دارد رفت.

این طرح با مشارکت شرکت قیام و بنیاد مستضعفان بعنوان مجری و سرمایه گذار در زمینی به وسعت 52 هکتار از اراضی روستای سالیانه که میتواند برای 500 نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم شغل  ایجاد کند  ساخته می شود.

علاوه بر آن این مجموعه  میتواند نقش مهمی در خرید محصولات کشاورزی،پویایی، رونق و افزایش سرانه درآمد کشاورزان را بهمراه داشته باشد.

این واحد دارای طرح های فرعی و صنایع تبدیلی است که نقش مهمی در تامین فراوردهای لبنی مورد نیاز استان خواهد داشت.

71774958126724455978

استاندار لرستان سپس راهی بیمارستان 96 تختخوابی ابن سینا نورآباد شد.

بازوند ضمن عیادت از بیماران و بازدید از بخش های مختلف در جریان نحوه خدمات دهی و امکانات بیمارستان قرار گرفت.

استاندار لرستان در حاشیه این بازدید  گفت: این بیمارستان در بدترین شرایط ممکن به سر می برد و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان باید هر چه سریعتر به این اوضاع اسفبار رسیدگی کنند.

وی خواستار تشکیل جلسه ای  اضطراری در دانشگاه علوم پزشکی استان برای رسیدگی به اوضاع این بیمارستان شد و گفت:بررسي مشكلات بهداشتي و درماني مردم در بيمارستان ابن سینا بايد در سريع‌ترين زمانن ممكن صورت گيرد.  وي خاطرنشان كرد: ارائه راهكارهاي مطلوب مديريتي براي ارتقاي وضعيت این بيمارستان بايد به عنوان برنامه‌اي اولويت‌دار محسوب شود.  بازوند تاکید کرد: مسئولان دانشگاه علوم پزشكي لرستان بايستي حداكثر تا هفته آینده نسبت به سركشي از بيمارستان و برنامه‌ريزي براي رفع سريع‌تر مشكلات بهداشتي و درماني مردم اقدام كنند.

لازم به ذکر است هم اکنون حدود یک ماه است که بیمارستان ابن سینا پس از استعفای دکتر جهانگیری بدون هیچ مدیری اداره می شود.

منبع: دلفان امروز

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۸

  واقعا اوضاع بیمارستان تاسف باره. ضمن تشکر از استاندار محترم و نظر درست شون درباره بیمارستان بهتر بود در روز غیر تعطیل از بیمارستان بازدید می نمودند تا اوضاع وحشتناک درمانگاه تخصصی رو می دیدند. بیمارستان نه نظافت داره نه دکتر داره نه نظم داه هیچ نداره فقط اسمش بیمارستانه.

 2. نویسنده دیدگاه: كاركنان
  خرداد ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۰

  بله زماني كه مديران توانمند و خوش فكر و دلسوز مانند آقاي سهرابي كنار گذاشته مي شود انتظاري بيش از اين نيست

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   خرداد ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۱

   خیلی خنده دار بود دمت گرم خوبه خودم کارمند همین خراب شده ام

  • نویسنده دیدگاه: زیدی
   خرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۲

   با تمام احترامی که برا آقای سهرابی قائلم ، اما واقعیت اینه که در زمان مدیریت ایشون هم بیمارستان مشکلات خاص خودشونو داشتن و در ضمن وی نیز مدیری جهادی نیستن

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    خرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۰

    من مديريت هردوه سه نفر از دوستان و ديدم ولي خدايي اگر بي انصافي نكنيم اقاي سهرابي خيلي بهتر بود حداقل20 برابر اينا كار مي كرد

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۹

  هربار که به این بیمارستان مراجعه کردم هیچ توفیقی جهت بهبودی نیافتم شک دارم تو مدرک کسایی که اسم دکتر رو یدک میکشن اما از حداقل اطلاعات عمومی پزشکی هم سر در نمیارن. بجز معدودی ازشون که توهین نباشه بقیه فقط یه اسم جا انداختن وگرنه دست راست و چپشون را از هم تشخیص نمیدن.
  نمیدونم تو حیطه کارهای رییس یا مدیره اما یه پارکینگ داره هر وقت میرم وارد پارکینگ میشم یاد کشورهای جنگ زده میوفتم . این همه پول از مردم بدبخت میگیرید چهار ماشین آسفالت بخرید. البته داخل بیمارستان که دیگه باید بری نگاه کنی شنیدن کی بود ماندن دیدن…

 4. نویسنده دیدگاه: شفیعی
  خرداد ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۹

  باسلام افسوس من روز جمعه دربیمارستان بخش خراب شده مردان بستری بودم ولی اقای استاندار راندیدم درد دلم رابهش بگم اقای .. اونجا پرستاره بخدا دارویی که دکتر فصیحی برای من نوشته بود تزریق نمیکرد به التماس خانمم تزریق کرد اقا اگر به این شغل احتیاج نداری خیلی ها باسواد ولی بی شغلند .نه بهداشت نه دارو نه نوبت . باید 10بار بری تا نوبت متخصص بگیری دادهم به سرپرستار سوپر وایزر بردیم کاری نکرد اقای رییس بیمارستان کجایی ؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار