سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52987
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فرمانده زنان انتحاری داعش در آفریقا + عکس سامانتا لوئیس معرو
Print This Post

سامانتا لوئیس معروف به بیوه سفید، در حال آموزش گروهکی متشکل از ۲۰۰ زن انتحاری برای انجام عملیات تروریستی در قاره آفریقا است.

به گزارش سلام دلفان، جبهه جهانی مستضعفین نوشت: «سامانتا لوئیس لوت وایت» زن انتحاری داعشی در حال تشکیل و آموزش گروهکی از زنان انتحاری در آفریقاست.

 فرمانده زنان انتحاری داعش در آفریقا + عکس

سایت خبری «بوابه الفجر» مصر به نقل از روزنامه «دیلی میل» انگلیس نوشت: سامانتا معروف به بیوه سفید، گروهکی متشکل از 200 زن انتحاری را برای انجام عملیات تروریستی در قاره آفریقا آموزش داده و فرماندهی می‌کند.

بیوه سفید همچنین در حال آموزش جاسوسی به گروهی از زنان بیوه است که در مشاغلی همچون دست‌فروش و مهمان‌داری در حال فعالیت هستند.

فرمانده زنان انتحاری داعش در آفریقا + عکس

گفتنی است سامانتا لوئیس لوت وایت متولد 5 دسامبر 1983 و فرزند یک سرباز ایرلندی است که از طریق اینترنت با جرمی لیندسی یک تروریست جامییکایی‌تبار آشنا شده و با وی ازدواج کرده و مسیر زندگی خود را تغییر می‌دهد.

سامانتا لوئیس که سه سال است شوهر خود را از دست داده در حملات تروریستی کنیا نقش فعالی ایفا کرده است. همسر سامانتا در چند حمله تروریستی در انگلیس دست داشته است.

با توجه به تجربه‌های زیادی که وی در زمینه آموزش انتحاری و انجام عملیات‌های تروریستی دارد تبدیل به یکی از فرماندهان برجسته داعش شده است.

 فرمانده زنان انتحاری داعش در آفریقا + عکس

دیلی میل در این‌باره نوشت: یکی از شاگردان بیوه سفید داعش، عامل عملیات انتحاری هتل الجزیره در موگادیشو بوده است.

به عقیده بسیاری از کارشناسان سامانتا مغز متفکر مجموعه‌ای از عملیات‌های تروریستی است که تاکنون به قتل 400 نفر در قاره آفریقا منجر شده است؛ از جمله کشتار دانشگاه کنیا و گروگان‌گیری خونین  یک مرکز خرید در نایروبی.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار