سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53031
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبر پناهندگی مجری شبکه خبر به آمریکا +تکذیبیه
Print This Post

اين مجري شبکه خبر به بحث شايعه پناهندگي اش پرداخت و گفت: همه اين کارها مربوط به يک سايت معلوم الحال است که در خبر دروغي که منتشر کرد، نام من را در کنار برخي چهره ها آورد و مدعي شد که من در آمريکا پناهنده شده ام. اين در حالي است که من مهاجرت نکرده ام، بلکه اينجا در حال ادامه تحصيل هستم.

به گزارش سلام دلفان، هادی زنوزی اصل از مجریان سابق شبکه خبر صداوسیما و رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دولت سابق؛ پس از مدت‌ها غیبت در رسانه‌های داخلی و شایعاتی که درباره او به گوش می‌رسید، سرانجام صبح چهارشنبه بیستم می 2015 در یک رادیوی فارسی زبان در ایالت کالیفرنیا در آمریکا روی آنتن رفت.

هادی زنوزی در هفته‌های گذشته چند بخش خبری کوتاه برای برنامه‌ای با نام اتاق خبر در یک رادیوی فارسی زبان ایالت کالیفرنیا در آمریکا اجرا کرده بود اما از صبح چهارشنبه بیستم ماه می 2015 میلادی اجرای بخش خبر بامدادی این موسسه رادیویی را موقتا به عهده گرفته‌است.

 زنوزی اصل که از اولین مجریان شبکه خبر بود، چندی پیش با انتشار تصویر طنز‌آمیزی در رسانه‌های اجتماعی، «شبکه خبر» تلویزیون دولتی ایران را «شبکه بی‌خبر» خوانده بود که صدای مردم مظلوم اروپا و آمریکاست!

***

تکذیبیه:
پس از انتشار این خبر در رسانه ها وی طی تماسی با مشرق خبر شایعه پناهندگی‌اش را تکذیب کرد.

زنوزی در تماس با مشرق با بیان اینکه هم اکنون در امریکا به سر می‌برد گفت: خبر پناهندگی‌ام شایعه‌ای است که توسط یک سایت معلوم الحال در آمریکا منتشر شده و یکی از سایت‌های داخلی (پارسینه) بدون توجه به واقعیت این موضوع را در داخل کشور بازتاب داده است.

زنوني گفت: از حدود دو هفته پيش يک راديو لس آنجلسي که عمدتا اخبار حوزه اجتماعي را پخش مي کند و بسياري از هنرمندان ايراني هم با آن مصاحبه مي کنند و مصاحبه با آن ايرادي ندارد، از من درخواست کرد که هر روز يک باکس چند دقيقه اي از اخبار ورزشي را برايشان بخوانم. من هم قبول کردم که برايشان خبر را بخوانم مشروط بر اينکه خودم اخبار را تهيه کنم و تنظيم کرده و برايشان بفرستم و آن ها هم حق دخل و تصرف در اخبار را ندارند.

زنوزي در ادامه گفت: من از آن موقع اين کار را کردم و در اين مدت حتي يک بار هم به دفترشان نرفتم. تا اينکه آخر هفته گذشته مجري بخش صبحگاهي آن ها تصادف کرد و آن ها از من درخواست کردند که تا بازگشت او به کارش برايشان خبر بخوانم. من دوباره شرط کردم که تهيه و تنظيم خبر با خود من باشد. در روز اولي هم که خبرخواندم بيش از 50 درصد اخبار مربوط به بيانات رهبر انقلاب بود و ساير اخبار هم مربوط به سخنان رئيس جمهور و بعد اخبار بين الملل و داعش. تمام فايل صوتي اين برنامه ها موجود است.

اين مجري شبکه خبر در ادامه به بحث شايعه پناهندگي اش پرداخت و گفت: همه اين کارها مربوط به يک سايت معلوم الحال است که در خبر دروغي که منتشر کرد، نام من را در کنار برخي چهره ها آورد و مدعي شد که من در آمريکا پناهنده شده ام. اين در حالي است که من مهاجرت نکرده ام، بلکه اينجا در حال ادامه تحصيل هستم و مي خواهم به ايران بازگردم. من به هيچ وجه با هيچ شبکه سياسي ضد انقلاب همراهي نکرده و نخواهم کرد و اصلا بحث پناهندگي وجود ندارد. من در ايران کار دارم و مي خواهم بازگردم و به کارهايم که در حوزه کارهاي نمايشگاهي و همايش است باز گردم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار