سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53116
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » گاوداری پنج هزار راسی دلفان بزرگترین طرح سه دهه گذشته دلفان است/ امیدواریم ظرف یک ماه آینده عملیات ساخت آن را اجرایی کنیم
Print This Post
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: گاوداری پنج هزار راسی نقش مهمی در توسعه ، ایجاد اشتغال جوانان دلفان دارد که توسط بنیاد مستضعفان در شهرستان دلفان احداث می شود.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این طرح در جریان سفر سال گذشته ریاست جمهوری اسلامی به مردم شهرستان دلفان هدیه شده است و امیدواریم با توجه به اینکه این طرح بزرگترین طرح در سه دهه گذشته در شهرستان دلفان بتوانیم عملیات ساخت آن را اجرایی کنیم .

وی افزود: این پروژه طرح بزرگی است که می تواند در توسعه کشاورزی منطقه مفید باشد و علاوه بر ایجاد اشتغال نقش مهمی در توسعه دلفان و درآمدرایی مردم منطقه خوهد داشت .

وی بیان داشت : در یکسال گدشته پیگیری های فراوانی برای اجرایی شدن این طرح انجام شده است و نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان دلفان زحمات فراوانی کشیدند که امیدواریم در جلسه آتی با سعیدی کیا مدیر عامل بنیاد مستضعفان کل کشور بتوانیم ظرف یک ماه آینده عملیات ساخت آن را اجرایی کنیم .

استاندار لرستان اظهار داشت : گاوداری پنج هزار راسی در زمینی به مساحت 57هکتار در منطقه سالیانه توسط شرکت قیام از زیرمجموعه های بنیاد مستضعفان ساخته می شود .

وی از مسئولان شهرستان دلفان خواست ظرف حداکثر دو هفته آینده نسبت به واگذاری اسناد زمین به شرکت مجری اقدام نمایند .

بازوند، با قدردانی از مردم روستای سالیانه به سبب واگذاری زمین اظهار امیدواری کرد ظرف دو هفته آینده بحث واگذاری اسناد زمین حل گردد.

این مسئول ادامه داد : با اجرای این طرح برای 500 نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم شغل جدید ایجاد می کند و علاوه بر آن نقش مهمی در خرید محصولات کشاورزی دارد که پویایی و رونق و افزایش سرانه درآمد کشاورزان از دیگر مزیت های این طرح بزرگ در منطقه است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار