سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53179
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز ثبت اعتراضات یارانه‌ای از فردا
Print This Post

براساس اعلام وزیر کار، از فردا سه شنبه سامانه yaraneh۱۰.ir به منظور ثبت اعتراضات احتمالی حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی آغاز و تا ۱۵ روز ادامه خواهد یافت.

به گزارش سلام دلفان، از فردا پنجم خردادماه سال جاری قرار است سامانه ثبت اعتراضات احتمالی افراد حذف شده از دریافت یارانه نقدی فعال شود.

علی ربیعی وزیر کار در این باره اعلام کرده است: سامانه yaraneh۱۰.ir از پنجم خردادماه سال جاری به مدت ۱۵ روز به منظور ثبت اعتراضات حذف شده های یارانه نقدی، فعال خواهد بود.

قرار است مراحل رسیدگی به درخواست شهروندانی که نسبت به قطع یارانه خود معترض هستند، به صورت کاملا الکترونیکی و غیرحضوری انجام شود. وزارت کار تاکید کرده بررسی ها پس از ثبت درخواست افراد انجام و در صورت وارد بودن اعتراض افراد، دوباره یارانه آنها برقرار می شود.

پیش از آن نیز وزارت کار در اطلاعیه ای اعلام کرده بود: آن دسته از شهروندانی که براساس تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۳۹۴ افراد غیرنیازمند تشخیص داده و یارانه آنها قطع شده است، در صورت اعتراض می توانند از تاریخ سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ به مدت یک ماه (البته وزیر کار این زمان را ۱۵ روز اعلام کرد) به آدرس الکترونیکی که اعلام می شود، مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

۱- فرآیند بررسی اعتراضات (از ثبت درخواست تا پاسخ) کاملا غیرحضوری صورت خواهد گرفت.

۲- کمیسیون موضوع ماده ۱۰ قانون هدفمندکردن یارانه ها اعتراض افراد را بررسی و در صورت استحقاق یارانه به طور مجدد برقرار خواهد شد.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار