سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53196
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ممانعت از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی لرستان در جلسه مجمع نمایندگان/ «عزل» مطالبه مردم استان
Print This Post
به دلیل برگزاری همایش توهین به زنان لر؛

 
عصر دیروز در جلسه مجمع نمایندگان لرستان با مدیران استان که در تهران با حضور استاندار لرستان برگزار شد از حضور امانی از مدیر کل سازمان میراث فرهنگی لرستان به جلسه ممانعت شد.

ممانعت از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی لرستان در جلسه مجمع نمایندگان/ «عزل» مطالبه مردم  استانبه گزارش سلام دلفان، عضو مجمع نمایندگان لرستان که نخواست اسمش فاش شود در گفت و گو با لرستان خبر اظهار داشت: عصر دیروز در جلسه مجمع نمایندگان لرستان با مدیران استان که در تهران با حضور استاندار لرستان برگزار شد از حضور  مدیر کل سازمان میراث فرهنگی لرستان به جلسه ممانعت شد.

وی افزود: این جلسه در حالی برگزار شد که ریس میراث فرهنگی لرستان نیز در این جلسه آمده بود و نمایندگان گفتند امدیر میراث فرهنگی لرستان باید از جلسه بیرون برود چون وی مشروعیت ندارد و جز مدیران استان نیست.

عضو مجمع نمایندگان لرستان عنوان کرد: ریس میراث فرهنگی استان برای بیرون رفتن از جلسه مقاومت می کرد که نمایندگان عنوان کردند در حضور وی ما حاضر به برگزاری جلسه نیستیم.

وی عنوان کرد: در نهایت ریس سازمان میراث فرهنگی لرستان از جلسه بیرون رفت و جلسه برگزار شد.

عضو مجمع نمایندگان لرستان گفت: مدیر سازمان میراث فرهنگی لرستان به دلیل برگزاری همایشی که در آن به هویت زنان لر توهین شده و رقص مختلط و بی حجابی بوده باید عزل شود.

به گزارش لرستان خبر، 26 اردیبهشت امسال در همایش روز گلونی با ترویج بی حجابی و رقص مختلط به هویت زنان لرستان توهین شد که مردم و ائمه جمعه سراسر لرستان خواستار برکناری مسولان برگزاری همایش شدند.

مردم استان لرستان در هفته گذشته قصد تجمع و راهپیمایی در اعتراض به همایش برگزار شده بودند که با وساطتت بزرگان و نماینده ولی فقیه این راهپیمایی موقتا لغو شد و مردم از نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه استان خواستند که باید مدیران برگزار کننده همایش مجازات و عزل شوند.

اکنون 4 روز از این خواسته مردم و ائمه جمعه و نمایندگان لرستان می گذرد و برکناری مدیران خاطی در انتظار امضای استاندار است.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    خرداد ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۹

    باید قوی و قاطعانه با چنین (به اصطلاح مدیرانی) برخورد کرد تا برای دیگران درس عبرت شود.کوچکترین مجازاتش باید عزل باشد.تنها عزل کافی نیست.ای داد! ای بیداد! از دست این مسولین اینچنینی.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار