سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53239
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » غافلگیرشدن طارمی در فرودگاه ریاض
Print This Post

مهدی طارمی باورش نمی‌شد که در میان همه بازیکنان پرسپولیس در عربستان از همه ساده‌تر مراحل خروجی‌اش طی شود.

به گزارش سلام دلفان، در دو ماه گذشته تقابل تیم‌های ایرانی و عربستانی حساسیت‌های زیادی به همراه داشته است. بعد از رفتار بد گلزن النصر در عربستان مقابل پرسپولیس، مهدی طارمی گلزن پرسپولیس در بازی دو تیم در تهران کار او را تلافی کرد؛ رفتاری که اگرچه از سوی هواداران تیمش ستوده شد اما بسیاری از بزرگان فوتبال ایران برای انجامش به این جوان محبوب و باآتیه خرده گرفتند و از او خواستند که برای بدل‌شدن به یکی از بزرگان فوتبال ایران، اسیر این فضاهای احساسی نشود.

طارمی اما بعد از آن به سوژه‌ای برای نشریات عربستانی بدل شد و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت؛ به طوری که خودش گمان می‌برد ویزای ورود به عربستان برایش صادر نشود یا در فرودگاه ریاض با برخورد تندی مواجه شود.

بعد از اینکه پرواز پرسپولیس با پنج ساعت تاخیر توانست وارد ریاض شود، این گمانه‌زنی‌ها افزایش یافت اما طارمی در مراحل تقریبا سه ساعته خروجی کاروان پرسپولیس، ساده‌ترین پروسه خروجی را طی کرد.

اما آنچه بیش از همه چیز مهدی را شوکه کرد، جمله‌ای بود که مامور گیت خروجی به او گفت. از شانس مهدی، این مامور طرفدار الهلال بود و در عربستان هم هم کری قدیمی بین الهلال و النصر وجود دارد. این مامور به مهدی طارمی گفت: «عجب چیپی زدی به تیم النصر»؛ جمله‌ای که طارمی اصلا انتظار شنیدنش را نداشت. او باورش نمی‌شد که اینقدر بی‌دردسر از گیت خروجی فرودگاه بگذرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار