سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53243
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » درخواست محمدرضا رحیمی از هاشمی رفسنجانی
Print This Post

بر اساس شواهد به نظر می‌رسد رابطه محمد رضا رحیمی با هاشمی به گونه‌ای است که وی از رفسنجانی اینگونه و بدون هیچ مقدمه‌ای، چنین درخواستی می‌کند و با موافقت هاشمی روبرو می‌شود.

سلام دلفان – حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود از سال 1371 که با نام «رونق سازندگی» منتشرشده است به روایت درخواست محمدرضا رحیمی از وی می‌پردازد؛ ایشان در کتاب خود نقل می‌کند «آقای محمدرضا رحیمی، نماینده سنندج آمد. برای تعویض استاندار کردستان استمداد کرد و خودش هم اظهار آمادگی برای پذیرش سمت استانداری نمود[1]» یک سال بعد هاشمی رفسنجانی با پذیرش ابراز آمادگی! رحیمی کلید استانداری را تحویل وی داد.
در 22 مهرماه سال 72 با حضور وزیر کشور وقت و با تصویب دولت محمدرضا رحیمی که به‌عنوان نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی حضور داشت، به‌عنوان استاندار کردستان معرفی شد.

اوج ابراز علاقه رحیمی به هاشمی رفسنجانی در سفر استانی دولت سازندگی رخ داد؛ محمدرضا رحیمی در کتاب «دیدار سردار سازندگی از کردستان، سرزمین عشق و دوستی» از سفر هاشمی رفسنجانی به کردستان با واژه‌هایی همچون «اعجازآفرین» و «اعجاب‌برانگیز» یادکرده و حتی او را «یوسف انقلاب اسلامی» خوانده است. این کتاب در سه هزار نسخه و از سوی روابط عمومی وقت استانداری کردستان منتشرشده بود[2] و حتی کشاورزان را مجبور کرد که ده‌ها تراکتور خود را به‌گونه‌ای پارک کنند که از بالا جمله «درود بر هاشمی» را شکل بدهند.

 


[1] کارنامه و خاطرات هاشمی رفسنجانی سال 1371، رونق سازندگی، صفحه 431

[2]http://www.asriran.com/fa/news/224312

منبع: مشرق

  1. نویسنده دیدگاه: احمدی نژاد
    خرداد ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۹

    درود خدا بر هاشمی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار