سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53247
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ابوبکر بغدادی وارد نينوا شد/ برگزاری جلساتی محرمانه برای تغییر سرکرده‌ها
Print This Post

يک منبع محلی در استان نينوا فاش کرد سرکرده گروه تروریستی داعش به همراه شماری از اعضای ارشد اين گروه وارد نينوا شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، یک منبع محلی در استان نینوا فاش کرد “ابوبکر بغدادی” سرکرده داعش به همراه شماری از سرکردگان این گروه تروریستی، وارد نینوا شد.
این منبع در مصاحبه با سومریه نیوز اعلام کرد: ابوبکر بغدادی به همراه “ابو عمر شیشانی”، “شاکر وهیب “و شماری از سرکردگان داعش شب گذشته به طور کاملا سری وارد نینوا شدند. سفر آن‌ها از الرقه سوریه به نینوا با کاروانی بزرگ صورت نگرفته بلکه آن‌ها از طریق یک منطقه صحرایی در مرزهای عراق و سوریه که تحت کنترل داعش است وارد نینوا شدند.
این منبع که خواست نامش فاش نشود، اظهار داشت: بغدادی و شیشانی و وهیب بلافاصله بعد از اینکه وارد نینوا شدند در یکی از پایگاه‌ها در نینوا جلسه محرمانه برگزار کردند.
وی افزود: ابوبکر بغدادی تغییراتی در سرکردگان داعش به وجود آورد و ماموریت‌های جدیدی به شماری از عناصر این گروه واگذار کرد و شماری از فرماندهان میدانی را در نینوا برکنار کرد؛ اما نام آن‌ها مشخص نیست.
این منبع گفت تغییراتی که بغدادی به وجود آورد بعد از تسلط داعش بر استان الانبار در غرب عراق و تدمر در سوریه صورت گرفت و ماموریت عملیات جنگی در استان الانبار به شخصی که تبعه چین است، واگذار شد.
این منبع فاش کرد بغدادی شخصا بر همه نبرد‌ها نظارت می‌کند و بیشتر در سوریه حضور دارد تا عراق. البغدادی یک گروه فنی دارد که یک کار‌شناس عراقی امور الکترونیک و ارتباطات بر آن نظارت می‌کند و ماموریت او تامین امنیت الکترونیکی و ارسال پارازیت به هر دستگاه نظارت و کنترلی است که بغدادی را ردیابی کند.
باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار