سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53266
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طلافروش لرستانی از دست گروگان گیران نجات یافت
Print This Post

فرمانده انتظامی لرستان گفت: طلافروش لرستانی که توسط ۳ نفر به گروگان گرفته شده بود با تلاش نیروی انتظامی نجات یافت.

به گزارش سلام دلفان، سردار محمد قنبری دقایقی پیش در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: طلافروش ازنایی با تلاش نیروی انتظامی از دست گروگان‌گیران رهایی یافت.

وی افزود: این طلافروش در چند روز گذشته در نزدیکی منزل خود و در ساعت 21  توسط سه نفر ربوده شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه مغازه این طلافروش چهار سال پیش نیز مورد سرقت قرار گرفته بود، عنوان کرد: گروگان‌گیران پس از ربودن این طلافروش با خانواده وی تماس می‌گیرند و تمام طلاهای موجود در مغازه طلافروشی را در ازای آزادی این طلافروش درخواست می‌کنند.

وی تصریح کرد: با تماس خانواده فرد ربوده شده با فوریت‌های پلیس، مأموران نیروی انتظامی خرم‌آباد به همراه فرماندهی پلیس آگاهی لرستان به شهرستان ازنا اعزام می‌شوند.

قنبری بیان کرد:خانواده طلافروش ربوده شده حاضر بودند تمامی طلاها را در ازای آزادی وی تحویل دهند اما مأموران پلیس محل اختفای گروگان‌گیران را در کمتر از چهار ساعت شناسایی کردند.

وی خاطرنشان کرد: پس از شناسایی، محل در محاصره پلیس قرار گرفت و گروگان‌گیران به محض اطلاع از حضور پلیس گروگان را رها کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به این‌که دو نفر از گروگان‌گیران ساکن ازنا و دیگری ساکن خارج استان است، گفت: دو نفر از گروگان‌گیران همان شب و به فاصله پنچ دقیقه از آزادی طلافروش دستگیر شدند.

وی با اشاره به این که روز بعد نفر سوم در ازنا دستگیر شد، افزود: این فرد به قصد آدم‌ربایی از خارج از استان به ازنا آمده بود، گروگان‌گیران در اعترافات خود اذعان کردند که چندین بار قصد آدم‌ربایی داشتند اما حضور پلیس مانع آن‌ها شده بود.

تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار