سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5331
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
خانه » اخبار برتر » یک غیربومی دیگر آمد!
Print This Post
سیر تغییر و تحولات در دستگاه های دولتی اینبار به بخشداری مرکزی رسید. به گزارش خبرنگار سلام دلفان در حالی که دور جدید عزل و نصب ها با انتصاب مدیران غیربومی ...

سیر تغییر و تحولات در دستگاه های دولتی اینبار به بخشداری مرکزی رسید.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان در حالی که دور جدید عزل و نصب ها با انتصاب مدیران غیربومی همراه بوده است بخشدار مرکزی شهرستان دلفان تغییر یافت و “خنجری” که از نیروهای غیربومی محسوب می شود (اهل سلسله) جایگزین “میربگ” شد.

گفتنی است وی سابقه بخشداری کاکاوند در دولت اصلاحات را نیز دارد.

 1. نویسنده دیدگاه: نسیم
  شهریور ۲۱, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۴:۳۵

  آقای فرماندارهیچ می دانی این بخشدار8سال تمام نیروی اصلاح طلب ها بوده اگه این روند ادامه داشته باشه ازشهر…

 2. نویسنده دیدگاه: منطق
  شهریور ۲۱, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۴:۳۶

  مسئول جدید اموراب دلفان اهل روستای تملیه سلسله روستای همجوار نماینده می باشد

 3. نویسنده دیدگاه: نورآبادی
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۲:۱۹

  باسلام خدمت مدیرمحترم پایگاه اطلاع رسانی سلام دلفان
  یک پیشنهاد:لطفادرصورت امکان درگوشه ای ازصفحه نخست مکانی رابرای پیشنهاد،انتقادو…ازکارفرماندارکه خوداستاندارهم آنرابه صورت آنلاین موردبررسی قراردهدراطراحی نمایید.که این خودخدمتی بسیارصادقانه وبزرگ به شهرمان می باشد.اگرکسی منکربود،بدان که ضعفی درکارش موجودمی باشد.

 4. نویسنده دیدگاه: ع.ن
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۹:۲۳

  آگاهان به مسائل سیاسی و اکثر شهروندان دلفانی واقفند که آقای خنجری در زمان حاکمیت هشت ساله اصلاح طلبان به عنوان بخشدار افراطی و پرحاشیه ی بخش کاکاوند شناخته و بارها از تفکرات تند و مغرضانه جریان چپ و بعدها فتنه حمایت و همراهی کرده و همواره به عنوان مدیری اصلاح طلب با نگاه تند جناحی مشهور می باشند. حال چرا استاندار لرستان و نماینده شهرستان که داعیه ی اصولگرایی دارند متوجه این موضوع مهم نشده اند سئوالی است که مسئولین اجرایی بایستی پاسخگو باشند.

 5. نویسنده دیدگاه: الف.ش
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۹:۳۱

  آقای دهمرده و نماینده به اصطلاح اصولگرای شهرستان(سوری) آیا شهرستان 150 هزار نفری دلفان شخص لایقی نداشت که یک نفر از شهرستان الشتر به عنوان بخشدار مرکزی دلفان منصوب شود ؟ ؟؟؟؟
  آن هم فردی با آن سابقه ی منفی سیاسی که اکثر نیروهای ارزشی شهرستان را متاثر نموده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. نویسنده دیدگاه: امیر
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۳:۰۱

  از ماست که بر ماست جهت استحضار عزیزانی که با افتخار تمام خود را منتسب به نماینده برنده می دانستند حالا بیاین لذت ببرید وبا افتخار دادبزنین که سوری فرا جناحی عمل می کند

 7. نویسنده دیدگاه: ر - ص
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۰:۰۷

  با سلام خدمت تمام همشهریان عزیز
  در ابتدای عرایضم میگم که بنده در مورد گذشته جناب خنجری هیچ اطلاعی ندارم هر چند اگر موردی بود از فیلترینگ بسیار سخت سیبستم وزارت کشور عبور نمیکرد ولی بد نیست با یه روایت از امام علی(ع) ادامه بدیم:خطاب از امام علی(ع) به مالک اشتر هنگام اعزام وی به عنوان فرماندار مصر،ای مالک اگر شب هنگام کسی را را در حال ارتکاب به گناه دیدی فردای آن روز به روی او نیاور،شاید صبحگاه هنگام نماز توبه کرده باشد.
  جناب م . م که بخشدار بومی بود چه گامی برای این شهر برداشت که ما اکنون تعصب نیروی بومی را بکشیم؟
  چرا تعصب کور کورانه می کشید؟
  پس لطفاً به جای انتقادای بی پایه و اساس و حاشیه سازی مغرضانه اجازه دهید بخشدار جدید به وظایف خود برسد و همه با حمایت از ایشان گامی گرچه کوچک ولی موثر برای شهرمان برداریم.

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۸:۰۷

  چهل نفرتوغاری بودند داد میزدند آهااااااااااااااااای مردیم ازبی کسی . باوجودجمعیت 170هزارنفری یه شهر ،دوسه تاالف بچه آوردن اینجا که هم کاره این شهرشدن وشاید کاریادبگیرن وبده بستان کنن .اینو بذار اونجا تامن هم اون کارو از اونجا برات درست کنم .شهرماآزمایشگاه یه مشت…خاک برسرتان

 9. نویسنده دیدگاه: بهمنن
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۴:۴۳

  دوستان بیایید مغرضانه پیش داوری نکنیم . آقای خنجری از حدود دو ماه پیش در گزینش….و حراست استانداری بوده و از این فیلترها تائیدیه گرفته است پس مسئولین امنیتی از من وشما به این امر واقف تر هستند . بیخود جو سازی نکنید .

  • نویسنده دیدگاه: دل ارام
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۹:۱۰

   سلام محضر مدیر و کارکنان سایت سلام دلفان
   طبق اخبار موثق بخشدار محترم نیامده تشریف بردند . و این هم از شاهکارهای نماینده محترم بود که فردی را که ار سردمداران و حامیان دوم خردادو غیر بومی بود را به عنوان بخشدار دلفان معرفی کردند . کجا رفت شعار اصولگرایی نماینده محترم با چتر اصول گرایی وارد میدان شدند و الان گل میکارد.جناب نماینده لطفا در افکار و ارمانهای پیش رو تجدید نظر بفرمایید.

 10. نویسنده دیدگاه: ر.م
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۰:۱۰

  جهت اطلاع ر.ص
  ما که ناسیونالیسم نیستیم که موضوع بومی بودن مدیران را بوق و کرنا کنیم اما تاسف ما شهروندان دلفانی این است که چرا با وجود خیل نیروهای متدین، متخصص ، ولایی و بومی از افرادی مسئله دار سیاسی استفاده شود که سبب نگرانی آحاد مردم و خصوصا طیف طرفدار نظام و رهبری در شهرستان گردد لذا می طلبد مسئولین اجرایی و شخص نماینده محترم (سوری) با حساسیت ویژه ای به این موضوع توجه کرده و بیشتر از این باعث حاشیه های داغ سیاسی در شهر نشوند… خداوند همه امورات را اصلاح فرماید.

 11. نویسنده دیدگاه: عبدالله
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۵:۱۲

  سلام . شخصی که حتی …. .. و با تحصیلات ….بخشدار بود ترجیح می دهید بر فردی با شخصیت و با سواد و ارزشی و با سابقه ای درخشان در عرصه خدمت به مردم با انگ اصولگرا و اصلاح طلب خدارا شاهد و گواه می دانم که بسیاری از اصلاح طلبان ارزشی تر از افرادی هستند که به اسم اصولگرا برای اموال بیت المال کیسه دوخته اند پس بیایید معیار انتخاب را ضوابط و حقیقت قرار دهید تا کشور ترقی یابد و خودم و شماها را توصیه می کنم به خوب اندیشیدن ٰ خوب گفتن و خوب دیدن …

 12. نویسنده دیدگاه: الف.شو
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۵۹

  قابل توجه آقای عبدالله
  بی انصافی ست نیروهای خوب و متعهد اصولگرا را متهم به غارت بیت المال نمود، چرا که مردم ایران اسلامی فراموش نمی کنند که گروهی مغرض به بهانه واهی تقلب در انتخابات 88 خون به دل مردم کردند و حال چه چیزی تغییر یافته که افرادی که در زمان فتنه 88 نوید سقوط نظام مقدس جمهوری اسلامی را می دادند و تحت فضا سازی رسانه های بیگانه عمل می کردند، بایستی به پست های حساس و کلیدی دست پیدا کنند….. به هر حال از اقدام انقلابی و قابل تحسین فرماندار بسیجی و استاندار محترم در عزل سرپرست چند روزه بخشداری مرکزی دلفان که باعث حساسیت شهروندان دلفانی گردیده بود نهایت تشکر و قدردانی به عمل می آید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار