سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53314
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » نظارت بازرس ویژه استاندار برعملکرد بیمارستان دلفان/درمانگاه تخصصی به یک مکان مناسب انتقال می یابد
Print This Post
به دنبال بازدید استاندار لرستان از بیمارستان دلفان صورت گرفت

این تصمیم با توجه به وضعیت نامناسب بیمارستان سینا نورآباد اتخاذ شده و براساس این تصمیم محمدرضا سهرابیان به عنوان نماینده ویژه استانی و خداکرم غلامی به عنوان بازرس ویژه شهرستانی انتخاب شده اند.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند استاندار لرستان گفت : این تصمیم با توجه به وضعیت نامناسب بیمارستان سینا نورآباد اتخاذ شده و براساس این تصمیم محمدرضا سهرابیان به عنوان نماینده ویژه استانی و خداکرم غلامی به عنوان بازرس ویژه شهرستانی انتخاب شده اند.

به گفته وی این بازرسین موظف هستند به صورت مستمر با نظارت و پیگیری به صورت روزانه و هفتگی گزارشات خود را به استانداری ارائه نمایند.

وی به جلسه اضطراری بررسی حل مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت : دانشگاه علوم پزشکی لرستان موظف شده ظرف مدت یک ماه درمانگاه تخصصی را از این بیمارستان به یک مکان مناسب انتقال دهد.

استاندار لرستان با اشاره به وضعیت خاکی بودن پارکینگ خودروهای بیمارستان نورآباد گفت: مقرر شد که 50 درصد این طرح را استانداری و 50 درصد دیگر را دانشگاه علوم پزشکی تامین کند و شهرداری موظف گردید حداکثر ظرف سه ماه آینده نسبت به آسفالت آن اقدام نماید.

وی افزود: همچنین دانشگاه علوم پزشکی موظف شده در یک فرصت چهار ماهه نسبت به تعمیر و تامین تجهیزات بیمارستان اقدام نماید.

بازوند یکی از مشکلات بیمارستان سینا را ناکافی بودن تجهیزات پزشکی عنوان کرد و خاطر نشان کرد : رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان موظف شد تا نسبت به تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان و تامین پزشک متخصص نورولوژیست ، جراح عمومی ، ent ارتوپد و یک نفر پزشک رادیولوژیست بصورت تمام وقت اقدام نماید.

 

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    خرداد ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۲

    ضمن تشکر از استاندار محترم در انتخاب بازرس جهت بیمارستان با توجه ضعف مدیریت کلان شهرستان لازم است برای هر کدام از ادارات دو بازرس و در نهایت برای فرمانداری 4 بازرس انتخاب کنند و یا اینکه فکری به حال مدیریت کلان شهرستان کنند یا اینکه استاندار محترم هفته ای یک روز به شهرستان دلفان بیایند اوضاع فرمانداری را سامان دهد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار