سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53347
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دستور بررسی تبانی بزرگ در لیگ برتر
Print This Post

رئیس کمتیه اخلاق دستور داده است تا یک پرونده حساس مورد بررسی قرار بگیرد.

به گزارش سلام دلفان، چند روز پیش خبری نقل محافل شد مبنی بر اینکه یکی از مربیان لیگ برتری از مالک یک تیم دیگر پیشنهادی دریافت کرده که در ازای دریافت ویلایی به ارزش 150 میلیون تومان در شمال کشور، امتیازات بازی رودرو را واگذار کند.

داستان به این شکل بوده که مالک یکی از تیم‌های لیگ برتری که تیمش در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار داشته در یک اقدام عجیب به یک مربی مشهور پیشنهاد می‌دهد که در هفته‌ای که تیم‌های‌شان با هم بازی دارند، کاری کند که تیمش شکست بخورد و در ازای آن یک ویلا دریافت کند. جالب اینکه دیدار مذکور با پیروزی تیم مالک پیشنهاد دهنده به پایان رسید.

علی‌اکبر محمدزاده رئیس کمیته اخلاقل در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در این زمینه گفت: به دلیل حساس بودن موضوع، دستور داده‌ایم تا پرونده بررسی شود تا اطلاعات آن را در بیاورند.

وی بدون نام بردن از مربی خاطی عنوان کرد: این پرونده محرمانه است و بر اساس درج مطالب در رسانه‌ها این موضوع را شنیده‌ایم و نمی‌توان خیلی به گمانه‌زنی رسانه‌ها اطمینان کرد. هنوز شکایتی در این زمینه به دست کمیته اخلاق نرسیده اما با توجه به حساس بودن موضوع دستور کار داده‌ایم تا این پرونده به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار