سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53354
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جدیدترین آمار از قربانیان حمله عربستان به یمن
Print This Post

مؤسسه «خانه آزادی» یمن در هفتمین گزارش آماری خود از اوضاع انسانی در یمن اعلام کرد که بر اثر حملات عربستان تاکنون ۴۰۲۱ یمنی شهید و ۷۰۱۷ تن نیز زخمی شده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، شبکه خبری المنار اعلام کرد: مؤسسه«خانه آزادی» یمن در هفتمین گزارش آماری خود از اوضاع انسانی در یمن اعلام کرد که بر اثر حملات عربستان تاکنون، 4021 یمنی شهید و 7017 تن نیز زخمی شده‌اند.
بر اساس گزارشی که مؤسسه خانه آزادی یمن منتشر کرده است در این حملات همچنین 576 کودک و 261 زن نیز به شهادت رسیده‌اند و همچنین 1121 تن از زخمی‌ها کودکان زیر 15 و 782 تن نیز زن هستند.

بر اساس این گزارش، همچنین تعداد 786 مجموعه مسکونی مورد حملات زمینی، هوایی و دریایی قرار گرفته است.

این مؤسسه تأکید کرد که در این حملات 7583 باب خانه مورد حمله قرار گرفته است که به‌صورت کلی یا جزئی تخریب شده و 171 منزل بر سر ساکنان آن تخریب شده است و تعداد مؤسسات یا اموال عمومی که در این حملات تخریب شده است به 1064 مؤسسه می‌رسد.

بر اساس این گزارش، همچنین 190 تا 200 هزار خانواده مجبور شده‌اند برای فرار از حملات عربستان خانه و شهرهای خود را ترک کنند.

عربستان با حمایت مستقیم آمریکا از 6 فروردین حملات گسترده‌ای را علیه ملت یمن و تاسیسات زیربنایی این کشور با ادعای بازگرداندن مشروعیت به یمن آغاز کرده است.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار