سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53369
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » رسانه ها علاوه بر انتشار خبر تحلیل هم داشته باشند
Print This Post
حجت الاسلام میرعمادی در بازدید از نمایشگاه خبرگزاری های غرب کشور:

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: رسانه ها باید علاوه بر انتقال و انتشار اخبار، تحلیل و نقد مسایل و اخبار را در دستور کار داشته باشند.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی عصر سه شنبه در بازدید از نمایشگاه هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در جمع خبرنگاران افزود: رسانه ها علاوه بر انتشار عملکرد و خدمات نظام باید به دور از هرگونه تمجید غیر ضروری، نسبت به نقدهای سازنده تلاش کنند.

وی برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها را یک رویداد فرهنگی ارزشمند و میدان رقابت دانست و تصریح کرد: این جشنواره اثر بخشی بسیاری بر جامعه و مطبوعات استان دارد چرا که در این راستا فرصتی فراهم می شود تا نویسندگان و صاحبان رسانه های محلی و کشوری در کنار یکدیگر قرار گرفته و از تجربیات طرف مقابل استفاده کنند.

وی با تاکید بر ارتقا دانش رسانه ای استان گفت: این جشنواره فرصت مناسبی برای شناسایی نقاط ضعف ونقاط قوت است و این گردهمایی موجب می شود فعالان رسانه ای که بر افکار عمومی تاثیر گذار هستند، افکار خودشان نیز متاثر از یکدیگر شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر حمایت از رسانه های استان گفت: حمایت از مطبوعات، روزنامه ها، خبرگزاری ها و اصحاب قلم از برنامه های اصلی بوده و امروز نیز رشد کمی و کیفی مطبوعات و نشریات محلی استان قابل قبول است.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی همچنین در خصوص تاثیرگذاری رسانه های مختلف اضافه کرد: هر یک از رسانه ها مخاطب خاص خود را داشته و میدان کار خاصی دارد اما با توجه به استقبال عمومی و در دسترس بودن ابزار تکنولوژی خبرگزاری ها نقش بیش تری ایفا می کنند.

وی ادامه داد: از نظر ماندگاری مطالب و تجزیه و تحلیل مسائل رسانه های مکتوب شامل نشریات و مطبوعات نقش آفرینی بیشتری دارد.

 

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار