سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53404
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حواشی جالب دیدار الاهلی و نفت
Print This Post

واقعا هواداران وحشیانه به داخل زمین حمله کردند. رفتار آنها بسیار زشت بود. عربستانی‌ها در مجموع پذیرایی خوبی از ما نداشتند چه قبل از بازی و چه بعد از پیروزی ما مقابل الاهلی.

به گزارش سلام دلفان، تیم فوتبال نفت ایران در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل الاهلی عربستان توانست به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. نفت در دیدار رفت در تهران توانست به پیروزی یک بر صفر دست یابد و در دیدار برگشت با وجود شکست 2 بر یک اما به علت گل زده در خانه حریف به مرحله بعدی راه یافت.

* بازیکنان نفت پس از این صعود خوشحالی زایدالوصفی در جده انجام دادند و انتقام خوشحالی عجیب عربستانی‌ها که پس از پیروزی مقابل تیم ملی ایران در آزادی انجام داده بودند را گرفتند.

* هنگامی که بازیکنان نفت درحال خوشحالی بودند علیرضا منصوریان آنها را در میانه میدان جمع کرد و به شاگردانش گوشزد کرد که برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه عبدالله الفیصل دست بزنند و آنها نیز این کار را انجام دادند.

*پس از پایان بازی هواداران حاضر در ورزشگاه سنگ‌هایی را به سمت زمین پرتاب کردند و جو امنیتی را به وجود آوردند که باعث شد برای لحظاتی تیم نفت و همچنین همراهان از جمله مهدی تاج و منصور قنبرزاده در ورزشگاه معطل شوند.

نفتی ها همچنین با تشکیل حلقه اتحاد در زمین مسابقه فریاد «یا حیدر» سر دادند.

مدیرعامل باشگاه نفت در خصوص حمله هواداران پس از پایان بازی خاطرنشان کرد: واقعا هواداران وحشیانه به داخل زمین حمله کردند. رفتار آنها بسیار زشت بود. عربستانی‌ها در مجموع پذیرایی خوبی از ما نداشتند چه قبل از بازی و چه بعد از پیروزی ما مقابل الاهلی.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار