سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53457
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تجمع “اجازه نمی دهیم” و “مخالفت با توافق به هر قیمت” در شهرستان ازنا استان لرستان / تاکید بر رعایت خطوط قرمز مذاکرات+ فیلم و عک
Print This Post

مردم شهرستان ازنا امروز بعد از نماز جمعه در تجمعی خودجوش در دفاع از منافع و عزت ملی بر رعایت خطوط قرمز نظام توسط تیم مذاکره کننده هسته ای تاکید کردند.

 

به گزارش سلام دلفان، تجمع کنندگان که دست نوشته هایی با مضمون ” نه سازش نه تسلیم ، یار ولایت هستیم” ، “علاج اقتصادی در ژنو و لوزان نیست” و “منتظر ارائه فکت شیت ایرانی هستیم ” شعارهای “مرگ بر آمریکا و اسرائیل” ، “مردم با غیرتیم، دلواپس عزتیم” و “هیهات منا الذله” سر دادند.

راهپیمایان با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری و رعایت خطوط قرمز نظام در موضوع هسته ای تاکید کردند اجازه بازرسی از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای را نخواهند داد.

تجمع کنندگان همچنین ضمن امضای طوماری با محوریت شش عدد از خطوط قرمز مذاکرات هسته ای که شامل:

  • لغو یکجای همه تحریم ها در روز توافق،
  • حفظ دستاوردهای هسته ای در نیاز واقعی کشور
  • عدم اجازه بازرسی های ویژه و غیر عرف بین المللی،
  • عدم هیچ گونه بازرسی از مراکز نظامی و امنیتی ،
  • تداوم تحقیق و توسعه علمی و عدم محدودیت برای دانشمندان هسته ای
  • قابل بازگشت بودن توافق در صورت عهد شکنی طرف مقابل

امضا نمودند.

در پایان این تجمع لک از نمایندگی جنبش خودجوش مردمی به سخنرانی پرداخت و با اشاره به تعلیق برخی از مراکز هسته ای کشور و محرومیت از مزایای این فناوری در صنعت، کشاورزی ،پزشکی و نظامی افزود: کمترین امتیاز طرف مقابل در ازای این اقدامات لغو یکجای همه تحریم ها بود که آن هم آنگونه که مقامات مذاکره کننده مطرح میکنند محقق نشده و نخواهد شد.

وی با بیان اینکه علاوه بر خدعه امریکایی متاسفانه لغو همه تحریم ها به تعلیق برخی از تحریم ها تبدیل شده است اظهار داشت: طی مدت اخیر تهدید نظامی و تحقیر ملت ایران توسط غربی ها را متاسفانه شاهد بودیم و همچنیین فکت شیت ایرانی منتشر نگردیده است و حتی فکت شیت امریکایی نیز از طرف تیم مذاکره کننده هسته ای تکذیب نمیگردد و این امر بسیار جای نگرانی در بین مردم بوجود آورده است که آیا چیز پنهانی مورد توافق قرار گرفته است!

وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم منافع وامنیت ملی خدشه دار شود افزود: هیچگونه بازرسی از مراکز نظامی و بازرسی های ویژه از سایت های هسته ای پذیرفتنی نیست.چون بازرسی های ویژه از مراکز هسته ای یعنی اینکه نظام ظالمانه بین اللمل بازی را که بر سر عراق آورد میخواهد در ایران هم به اجرا درآورد.

درانتها تجمع خودجوش مردمی با پخش نشریه که شامل سی سوال طراحی شده از تیم مذاکرات هسته ای بود به پایان رسید.

تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (3) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (8) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (11) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (18) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (21) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (41) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (43) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (45) تجمع مردمی در حمایت از بیانات رهبری (57)

 

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار