سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53470
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » نباید هیچ مانعی بر سر راه پیشرفت های هسته ای ایجاد شود/ یک سال قبل مشکلات بیمارستان را با مسئولین استان در میان گذاشتیم/ مراکز ترک اعتیاد در دلفان عملکرد ضعیفی دارند
Print This Post
حجت الاسلام هاشمی نژاد در خطبه های نماز جمعه دلفان

امام جمعه شهرستان دلفان در توصیه ای به تیم مذاکره کننده گفت: مذاکره کنندگان باید مراقب و مواظب باشند و بیانات رهبری که حرف دل مردم است را به طور کامل اجرا کنند و هیبت، عظمت و عزت مردم ایران را باید به بهترین نحو ممکن حفظ کنند.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام هاشمی نژاد، امام جمعه دلفان در خطبه های نماز جمعه 8 خرداد، به میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اشراه کرد و اظهار داشت: جونان تا می توانند در خصوص جهان بینی و بینش صحیح تلاش کنند.

وی ادامه داد: در خصوص معاد، انسان شناسی و خود شناسی تعامل انسان تابع و پیرو افکار انسان است و به این خاطر دین ابتدا به سراغ دل و فکر  می رود و از انسان  می خواهد فکر و تدبر کنیم.

حجت الاسلام هاشمی نژاد افزود: جوانان دوست دارند الگو داشته باشند و بهترین الگو برای ما اهل بیت هستند و حضرت علی اکبر(ع) با این دید و باور یکی از بهترین الگو ها برای جوانان است.

وی به وظیفه مسئولین در قبال جوانان اشاره کرد و گفت:مسئولین باید با جدیت تمام مسائل اشتغال، ازدواج، مسکن و فرهنگ جوانان را پیگیری کنند.

امام جمعه شهرستان دلفان در بخش دیگری از سخنان خود به روز مبارزه با دخانیات اشاره داشت و اظهار کرد:بنا بر آمار منتشر شده روزانه بالغ بر 5 میلییون تومان از طریق مصرف دخانیات دود می شود و دروازه ورود به مواد مخدر همین دخانیات هستند.

وی گفت: این را  همگان باید بدانند که دخانیات به بدن انسان ضرر می رساند و ضرر رساندن به بدن باعث گرفتاری در آخرت می شود.

حجت الاسلام هاشمی نژاد تصریح کرد: اگر کسی قصد ترک مواد مخدر را دارد باید بداند که مراکز ترک اعتیاد متاسفانه در شهر ما عملکرد ضعیفی دارند و تنها کارشان این است که پول مردم را بگیرند و تنها و بهترین راه برای ترک همان ایمان و داشتن انگیزه است.

وی ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون در سطح شهرستان کارهای خوبی برای برچیده شدن قلیانی ها شده است که امیدوارم ادامه داشته باشد.

امام جمعه شهرستان دلفان در توصیه ای به تیم مذاکره کننده گفت: مذاکره کنندگان باید مراقب و مواظب باشند و تدابیر رهبری که حرف دل مردم است را به طور کامل اجرا کنند و هیبت، عظمت و عزت مردم ایران را باید به بهترین نحو ممکن حفظ کنند.

وی به خواسته های مردم از تیم هسته ای اشاره کرد و گفت: لزوم برچیده شدن یکجای تحریم ها، حفظ دستاوردهای هسته ای، عدم اجازه بازرسی و نظارت از تاسیسات نظامی و جلوگیری از بازدید های که خارج از عرف بین الملی باشد از مهمترین خواسته های مردم است.

حجت الاسلام هاشمی نژاد گفت: نباید هیچ مانعی بر سر راه پیشرفت های هسته ای ایجاد شود و همانطور که آن ها برای خود حق بازگشت پذیری قائل اند ما هم باید بتوانیم محدودیت های را که در بحث هسته ای پذیرفته ایم را برگردانیم.

وی با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: راه حل مسائل هسته ای تقویت داخلی و درونی است و این تقویت، ضعف دشمن را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند”در تحقق اقتصاد مقاومتی هم زبانی وجود دارد ولی همدلی خیر” که این سخن بوی گلایه دارد که چند سال است ایشان این موضوع را بیان می کنند ولی فقط درحد زبان انجام می شود.

وی به حضور هفته پیش استاندار در شهرستان و بازدید از بیمارستان این سینا اشاره کرد و گفت: این مشکلات بیمارستان تازگی ندارد و باید مسئولین استان به مسئولین شهرستان اعتماد کنند، ما یک سال پیش این نکات بیمارستان را گوش زد کرده بودیم ولی متاسفانه هم اکنون  دارند ضرب العجل 6 ماهه تعیین می کنند!!!

وی در پایان گفت: ما فقط در بحث بیمارستان مشکل نداریم و مسئولین به خوبی می دانند که در حال حاضر بیش از 200 روستای شهرستان مشکل آب دارند و بسیاری دیگر مشکل راه، گازرسانی و…  که امیدواریم مسئولین استانی اهتمام جدی در رفع آن داشته باشند.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    خرداد ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۴

    بقول حاج آقا هاشمی نژاد مشکلات شهر ما فقط بیمارستان نیست و شهر ما مشکل آب برق گاز راه روستایی و……نیز دارد و لازم است استاندار در مدیریت کلان شهرستان تغییر ایجاد کند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار