سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53479
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » استکبار به دنبال ضربه‌زدن به انتخابات مجلس خبرگان است
Print This Post
قائم‌مقام حزب موتلفه در خرم‌آباد:

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی در خرم‌آباد گفت: استکبار به دنبال ضربه زدن به انتخابات مجلس خبرگان است.

به گزارش سلام دلفان، اسدالله بادامچیان شامگاه جمعه در گردهمایی رهروان ولایت در مسیر همگرایی وهمدلی که در مسجد صاحب‌الزمان خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: لرستان از نظر مهد تمدن نقش نخستی در تمام تحقیقات تاریخی دارد ضمن اینکه این استان ملتی شجاع، وفادار و متعهد به وجدانیت و زیباترین دارد.13920522183104728982503

وی به شخصیت‌های بزرگ استان لرستان اشاره کرد و افزود: آیت‌الله بروجردی دانشمندی بی‌نظیر، متدین، آینده‌نگر بود کما اینکه نخستین تقلیدم را از شخصیت آیت‌الله بروجردی شروع کردم.

قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به چهره‌های ارزشمند و مبارزان لرستانی در دوران انقلاب اسلامی اشاره کرد و عنوان کرد: در جبهه‌های جنگ سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  با ولایت‌پذیری، فداکاری، اخلاق، مروت مردانگی شش هزار و 300 شهید تقدیم انقلاب کردند.

بادامچیان تصریح کرد: استان لرستان‌ یکی از جاهایی است که همواره تکیه‌گاه برای مسئولان، امام خمینی (ره) وهمه بزرگان بوده است.

وی بابیان اینکه در یک مقطع حساس از تاریخ اسلام، ایران، جهان و منطقه قرار گرفته‌ایم، گفت: این مقطع حساس شوخی و مبالغه نیست کما اینکه مقام معظم رهبری فرمودند در یک پیچ تند تاریخی قرار گرفته‌ایم و به یک نظم جدید جهانی وتمدن نوین اسلامی وارد می‌شویم.

وی با اشاره به شکل‌گیری نهضت امام خمینی( ره) در سال 42، افزود: وقتی نهضت امام خمینی (ره) آغاز شد خیلی از افراد باور نداشتند که نهضت به پیروزی برسد اما خداوند در سایه‌سار امام خمینی (ره) روحی در ملت دمید که رژیم کاملاً عقب نشست.

وی بیان کرد: آمریکا و انگلیس با این کار می‌خواستند در صورت ایستادگی روحانیت متدین مردم از آن‌ها پیروی نکنند و طرفدار فئودال و خان شوند تا در نهایت با ضایع کردن حق کارگری ایجاد سرمایه‌داری نقشه خود را اجرا کنند.

رئیس حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: دشمنان با این نقشه در نظر داشتند تا هرکسی در مملکت ایران سر کارآمد برای همیشه کشور را از اسلام خالی کند.

وی با اشاره به ایستادگی آیت‌الله میرزای شیرازی در قضیه تنباکو، گفت: با ایستادگی محکم یک مرجع تقلید تمام توطئه انگلستان را به هم‌ریخت.

وی بیان کرد: با خنثی شدن نقشه دشمنان سرنگونی اسلام شروع شد و نهضت مشروطه انقلاب اسلامی با نام آزادی و مشروطه طلبی آمد اما علما، مردم مجلس عدالت وحکومت اسلامی می‌خواستند.

بادامچیان با اشاره به سخن پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه همه مسلمانان باهم برادر وخواهر ایمانی و مانند یک‌دست هستند، گفت: وقتی انسان به ریسمان الهی که همان امامت، ولایت وخلافیت حق است انتصال نداشت متفرق می‌شوند.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: امروزه به‌جایی رسیدیم که پنج قدرت و یک ابرقدرت یک‌طرف و کشور ایران در طرف دیگر ایستاده بنابراین ایران چه قدرتی دارد که این پنج قدرت ویک ابرقدرت از عهده آن برنمی‌آیند.

وی اظهار داشت: غربی‌ها مذاکره می‌کنند و زیر بار مذاکره نمی‌روند از این‌رو مقام معظم رهبری فرمودند اجازه نمی‌دهیم آن‌ها غلط زیادی بکنند بنابراین این اقتدار مسئله ساده‌ای نیست و از طرفی نیروی نظامی ودفاعی کشور در موقعیتی است که آمریکا وغرب نمی‌تواند حمله کنند.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اقتصاد ایران اقتصادی محکم است، بیان کرد: اکنون مشاهده می‌شود که اتحادیه اروپا در حال ورشکستگی است و امکان نجاتی برای آن نیست.

بادامچیان با اشاره به اینکه ایران باوجود تحریم‌ها به‌اندازه کافی خزانه دارد، تصریح کرد: این اقتدار وعظمت  را چه کسی پدید آورده، لیبرال‌ها؟ افراد منافق یا غرب‌زده؟ خیر این‌طور نیست چراکه آن‌ها قدرت ندارند.

وی بیان کرد: با بیان اینکه قدرت، عظمت و شکوفایی اسلام در این مملکت به خاطر پدید آمدن اسلام خالص ناب نبوی است، این قدرت و بزرگی در دو امام ویاران خالص ملت است ازاین‌رو با وجود این اقتدار چرا باهم جمع نشویم و وحدت نکنیم.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی ضمن توصیه به پرهیز از جناح‌بازی،گفت: ما یک امام داریم و یک نفر را اطاعت می‌کنیم که آن‌هم ولی امرمان است بنابراین اگر بخواهیم مشکلات کشور را حل کنیم نه با خطوط ارتباطی با غرب‌زده ونه با غرب‌گرا است.

وی تاکید کرد: امسال دو برنامه مهم پیش روداریم که نخست مسئله انتخابات خبرگان رهبری که استکبار جهانی با تمام قوا در پی این است که عمود خیمه را بلرزاند چراکه دشمن از ولایت آسیب خورده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار