سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53515
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین »   افزایش قیمت گاز در تابستان+ جدول
Print This Post

با توجه به ابلاغیه هیئت دولت از روزچهارشنبه 6 خرداد ماه قیمت گاز در بخش خانگی و تجاری و دولتی 15 درصد نسبت به سال 93 افزایش یافت که براساس جدول زیر حداکثر قیمت گاز برای مشترک پرمصرف 13 هزار تومان است.

 

 به گزارش سلام دلفان، براساس ابلاغیه دولت یازدهم قیمت هر متر مکعب گاز در بخش خانگی، تجاری و دولتی از چهارشنبه 6 خرداد ماه جاری نسبت به سال 93 به میزان 15 درصد گران شد.
که براین اساس نرخ گاز بها در بخش خانگی در مدت 7 ماه فصل گرم سال به شرح زیر است.

گازبهای خانگی در مدت 7 ماه گرم سال
افزایش قیمت گاز در تابستان+ جدول

در همین رابطه ناصر ابراهیمی مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز با اشاره به حداکثر میزان گاز بها در بخش خانگی در فصل گرم سال اعلام کرد در مدت گرم سال که از تاریخ 16 فروردین ماه آغاز و تا 15 آبان ماه است پرمصرف ترین مشترک معمولا 100 متر مکعب گاز مصرف می کند که با این افزایش قیمت گاز بها و همچنین احتساب آبونمان و عوارض و بیمه مشترکین که 50 تومان محاسبه شده است این خانواده باید 13 هزارتومان هزینه گاز بها پرداخت کند.

ابراهیمی ادامه داد: درصورتی که مشترکی نسبت به گاز بهای خود اعتراض داشته باشد پس از انجام محاسبه می تواند اعتراض خود را به اداره گاز ناحیه محل سکونت خود برده و در انجا به این موضوع رسیدگی کند.

این گزارش حاکی است جدول گاز بهای فوق به توصیب هیئت دولت رسیده است و از تاریخ 6 خردادماه لازم الاجرا است که بر این اساس این افزایش قیمت گاز در بخش های خانگی، تجاری و دولتی در ماه های فروردین و اردیبهشت محاسبه نمی شود و مشترکان نسبت به این افزایش قیمت بدهی معوقه به شرکت ملی گاز ندارند.

منبع: فارس

  1. نویسنده دیدگاه: فرشاد
    خرداد ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۹

    روحانی دیگه چیزی برامون نزاشتی .گازم که گران کردی و

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار