سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53587
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مواضع رهبر معظم انقلاب در زمینه هسته ای حرف دل مردم است
Print This Post
حجت الاسلام هاشمی نژاد:

امام جمعه نورآباد گفت : مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری در رابطه با گفت و گوهای هسته ای حرف دل مردم کشورمان است

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هیات مذاکره کننده ایرانی بایستی در مذاکرات هسته ای هیبت ، عظمت و عزت ایران را حفظ کنند و بر رعایت خطوط قرمز پافشاری نمایند .

وی بیان داشت : در مذاکرات می بایست بر لغو همه جانبه تحریم ها ، حفظ دستاوردهای هسته ای و پذیرش نظارت در حد متعارف بین المللی و زیر بار نرفتن نظارت بر نیروهای مسلح پافشاری شود .

امام جمعه نورآباد اظهار داشت : همانطوری که طرف مقابل از بازگشت تحریم ها بعد از توافق سخن می گوید می بایست در صورت کوتاهی آنان برای ما نیز باید بازگشت وجود داشته باشد .

وی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس گفت : تقویت درونی راه حل موضوع هسته ای و ما هر چه در داخل از لحاظ امکانات نرم افزاری و سخت افزاری قویتر باشیم دشمن ناامیدتر خواهد شد .

امام جمعه نورآباد ادامه داد : متاسفانه باید گفت به فرموده مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی آن طور که باید و شاید مسئولان عمل نکردند و به فرموده مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی هم زبانی وجود دارد اما همدلی کمتر است .

حجت الاسلام هاشمی نژاد تاکید کرد : متاسفانه این موضوع توسط مسئولان در حد شعار باقی ماند و در حالی که انتظار مردم از مسئولان بیشتر بود و آنان انتظار دارند مسئولان در جهت هشدارها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقوله اقتصاد مقاومتی بیش از گذشته توجه داشته باشند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار