سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53601
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پرداخت تسهیلات 200میلیونی به زوج‌های جوان
Print This Post

مدبر، ازدواج جوانان و پایداری زندگی آنان را دو مقوله مهم مورد توجه دولت معرفی کرد و گفت : برای پایداری زندگی مشترک جوانان آموزش های پیش از ازدواج برنامه جدی وزارت ورزش و جوانان است و برنامه هایی نیز در خصوص از سرگیری زندگی هایی که به طلاق منجر شده مد نظر قرار دارد.

به گزارش سلام دلفان، مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دولت امسال 40 هزار میلیارد ریال برای اشتغال و ازدواج جوانان در نظر گرفته افزود: جمعیت جوان کشور 23 میلیون نفراست که با این مبلغ بخش زیادی از مشکلات مرتبط با این قشر جامعه حل میشود.

مشاور وزیر ورزش و جوانان مهم ترین دستاورد اجلاس جوانان حاشیه دریای خزر را تبیین جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان و بین کشورهای همسایه دانست و گفت : جوانان خارجی شرکت کننده در اجلاس چالوس با پیشرفت های ایران آشنا شدند.

وی افزود : 20 نفر از جوانان نماینده کشورهای شرکت کننده در اجلاس چالوس از این پس به عنوان سفرای جمهوری اسلامی ایران عمل خواهند کرد.

مدبر گفت : تفاهم نامه ای بین مسوولان امور جوانان کشورهای دریای خزر با عنوان دریای خزیر دریای صلح و با پنج بند امضاء خواهد شد که تبادل دانشجو و مبادلات اقتصادی و تجاری و فرهنگی از جمله مفاد این تفاهم نامه خواهد بود.

دومین اجلاس مسوولان امور جوانان کشورهای حاشیه دریای خزر عصر روز چهارشنبه هفته پیش با حضور مسوولان امور جوانان کشورهای ایران، روسیه، قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان در چالوس آغاز به کار کرد.

این اجلاس با شعار دریای خزر دریای صلح و توسعه ، همزمان با هفته جوان برگزار شد.
منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار