سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53731
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نرخ خدمات پلیس+۱۰ گران شد
Print This Post

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خاطرنشان کرد: به تازگی افزایش نرخ خدمات دفاتر پلیس+۱۰ نیز مصوب شده است.

به گزارش سلام دلفان، محمود نوابی معاون وزیر صنعت با اشاره به بخشنامه معاون اول رئیس‌جمهور مبنی بر هماهنگی هر گونه افزایش قیمت با کارگروه تنظیم بازار، گفت: کارگروه تنظیم بازار دو مورد درخواست افزایش قیمت را برای بررسی بیشتر به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ارجاع داده که بر این اساس، تقاضای تولیدکنندگان لبنیات و روغن نباتی برای بررسی کارشناسی قیمت، در دستور کار قرار گرفته است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: قرار است بررسی‌های کارشناسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در رابطه با تغییر قیمت روغن نباتی و لبنیات، به کارگروه تنظیم بازار ارجاع داده شود تا تصمیم‌گیری نهایی در این مورد صورت گیرد. در این میان، ممکن است کارگروه عین نظر سازمان حمایت را تائید کند و ممکن است افزایش یا کاهشی بر روی درصد افزایش قیمت پیشنهادی از سوی سازمان حمایت، اعمال کند.

وی تصریح کرد: هر آنچه که کارگروه تنظیم بازار برای افزایش قیمت این دو کالا مصوب کند، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ناظر بر حسن اجرای آن خواهد بود و اجازه تخلفات را نخواهد داد اما تا زمانی که کارگروه نظر نهایی را اعلام نکند، هرگونه افزایش قیمتی در بازار تخلف به حساب می‌آید.

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خاطرنشان کرد: به تازگی افزایش نرخ خدمات دفاتر پلیس+۱۰ نیز مصوب شده است که بر این اساس، در دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار مصوب شده بود تا محاسبات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برای نرخ این خدمات، هرچه باشدۀ مورد تائید کارگروه است و بر این اساس، در تفاهم‌نامه‌ای که میان این سازمان و نیروی انتظامی به امضا رسیده، نرخ خدمات در سال ۹۴ تغییر کرده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار