سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5376
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » وداع زودهنگام خنجری با بخشداری مرکزی
Print This Post
سرویس سیاسی-به گزارش  سلام دلفان آقای خنجری که از یک هفته پیش به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان دلفان منصوب شده بود ،از دیروز با این سمت خداحافظی کرد.هنوز علت استعفای ...

سرویس سیاسی-به گزارش  سلام دلفان آقای خنجری که از یک هفته پیش به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان دلفان منصوب شده بود ،از دیروز با این سمت خداحافظی کرد.هنوز علت استعفای یا برکناری آقای خنجری بصورت رسمی اعلام نشده است،اما انتصاب ایشان  نگرانی  اصولگرایان شهرستان را از بازگشت مدیران دوره اصلاحات را در پی داشت.

علت و چرایی این آمدن و رفتن سوالاتی را در ذهن مردم ایجاد نموده است؟!!!!!!! که نماینده محترم و سرپرست  فرمانداری دلفان باید پاسخ آن را بدهند

اولا چرا آقای خنجری بخشدار شد ؟!!!! و ثانیا چرا بعد از یک هفته ایشان استعفاء دادند ؟!!!

برای پاسخ به سوالات بالا ، باید دید اولا چه کسی  آقای خنجری رو برای تصدی این سمت پیشنهاد و انتخاب کرد که این از حوزه اختیارات فرمانداران هر شهرستان می باشد،در این صورت این سوال از سرپرست جوان و غیر بومی فرمانداری دلفان،که خود رو اصوالگرا و بسیجی می داند  مطرح می شود که آیا از سوابق آقای خنجری که همان مدیریت بخشداری کاکاوند در زمان اصلاحات بود خبر داشتند؟و اگر خبر داشتند و آگاهانه انتخاب کردند چرا بعد از یک هفته با رفتن ایشان موافقت کردند؟

ثانیا ، یکی از شعارهای نماینده محترم مردم دلفان در مجلس ،در ایام انتخابات به کارگیری مدیران بومی در شهرستان دلفان بود اما روند انتصاب مدیران غیربومی (دانشگاه پیام نور،آب منطقه ای،بخشداری مرکزی) انتقاداتی رو متوجه شخص آقای سوری نموده است که آیا این انتصابات با مشورت ایشان انجام گرفته است ؟ که اگر با مشورت ایشان انجام گرفته چرا بر خلاف وعده ی خود عمل کرده اند!!! ،و اگر بدون مشورت با آقای سوری این انتصابات انجام می گیرد چرا از ظرفیت نظارتی خود استفاده نمی کنند.

و این در حالی است که در شهرستان دلفان برای تصدی فرمانداری و بخشداری و…قحط رجال نیست که افرادغیر بومی عهده دار ریاست ادارات دلفان می شوند، و افراد اصوالگرا ،توانا،مدیر،متعهد وانقلابی و  تحصیلکرده و آشنا به مشکلات دلفان باید در حاشیه قرار بگیرند.

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: محمد
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۹:۰۲

  با سلام
  جوسازی مسئولین سایت در مورد اینکه حتماً مسئولین شهرستان اصولگرا باشند را اصلاً قبول ندارم، چونکه در این زمان اولین مسئله ای که برای ما مهم است پیشرفت شهر نورآباد است و برای ما فرقی ندارد طرف اصلاح طلب باشد یا اصولگرا. ولی مسئله بومی بودن مسئولین شهرستان را فکر کنم همه همشهریان قبول دارند. حتی من اطلاع دارم برای ریاست بر اداره امور مالیات شهرستان نیز یک الشتری پیشنهاد شده است چونکه در ادارات مرکز استان کسی رو نداریم که از حقمون دفاع کنند. از شما مسئولین سایت خواهش دارم این مورد را پیگیری نمایید تا حق نیروهای بومی که در ادارات شهرستان خصوصاً اداره مالیات فعالیت دارند ضایع نشود. در همین اداره بهترین نیروها وجود دارند که می توانند خیلی بهتر از افراد غیر بومی به پیشرفت شهر کمک کنند.

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   شهریور ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۱:۱۰

   با سلام،
   سلام دلفان بر اصولگرای بومی تاکید دارد،که اگر متن رو دوباره بخوانید هم اصولگرا بودن رو مطالبه کردیم و هم بومی بودن

 2. نویسنده دیدگاه: نورآبادی
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۳:۵۶

  نورآباداگرامثال جنابعالی(مدیرمسول پایگاه اطلاع رسانی سلام دلفان )رانداشته باشیددیگه بایدفاتحه اش راخوانداینهایی که اعتراض میکنند ذینفع درماجراهستند چپهای افراطی ووغیربومی ها هستند.حالاکه می بینندکارارزشمندشماموثرواقع شده اینجوری اعتراض میکننداگه شماموضع خودتان راعوض کنیدیابی تفاوت بشیددیگه کارارزشی انجام ندادید.ماهمه میگیم آقای سوری: تامی تونی نیروعوض کن ولی اصولگرا بجای اصولگرا واینوهم قبول داریم نیروی بی ارزش وبی لیاقت هنوزتوادارات هست وحق مسلم آقای سوری هست که اینهاراعوض کنه.ولی {اصولگرابجای اصولگرا}

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۳:۵۹

  مدیرمسول پایگاه دلفان: درودبرشما! حداقل حسنی که داره این کارتواینه که ماعقده های دلمان راپیش شما خالی می کنیم

 4. نویسنده دیدگاه: حامد
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۴:۳۵

  اما انتصاب ایشان نگرانی اصولگرایان شهرستان را از بازگشت مدیران دوره اصلاحات را در پی داشت.

  بابا افراطی ها ،جمع کنید آشغالا. سگ اونا شرف داره به بهترین این اصولگرایان بی اصول.نمی خواستم اهانت کنم اما وقتی مریض بودن شمارو دیدم به نظرم حقتونه. شما قصد خدمت ندارید فقط به دنبال منافع خود هستید اونم با تخریب.
  به فکر شهرتون باشید اصلاح طلب واصولگرای بی اصول نداره.اگه به فکر مردم هستید از مدیران توانا وکارآ حمایت کنید. اگه جرات دارید وصادق هستید از مدیران بی کفایت که اتفاقا همشون هم خوشبختانه اصولگرای بی اصول اند انتقاد کنید.
  اصولگرای بومی .نمردیم این اصطلاح رو هم شنیدیم.البته درستش اینه اصولگرای بی اصول بومی.
  اینقدر هم به این پایداری ها نچسبید. دیر نیست طومار این افراطی ها هم در هم پیچیده بشه.آخه آدم میاد رسایی و… را می کنه الگوی خودش.

 5. نویسنده دیدگاه: محمد
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۷:۳۴

  می گفتن آدم خوبی بود.چه فایده یه آدم خوب پیدا شد اونم رفت.کاری به بومی وغیربومی واصولگرا واصلاح طلب بودنش ندارم.

  حامد ناراحت نباش تو این مملکت همه چیز شده بازیچه،حالا اینا هم یه بازیچه دارند ودارن می زنن تو کله ی همه.با اصلاح طلب واصولگرا بازی کردن جونم خیلی بهتره از بازی با مقدسات.شیر فهم شدی

  کلک شماها هم خوب باند بازید.خداییش چیزی می ماسید یا نه؟ولی شاید شما هم بازیچه ی دست یه عده دیگه باشید خودتون خبر ندارید. خدا بهمون رحم کنه.
  شاید منم بازیچه شدم وای خدا دارم توهم می زنم عجب شیر تو شیری شده.

 6. نویسنده دیدگاه: بابک الماسیان
  بهمن ۹, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۳:۴۹

  سلام برادر خدا قوت
  موفق باشید
  یا علی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار