سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53907
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در دلفان + تصاویر
Print This Post
گزارش تشریحی - تصویری

مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با حضور مردم و جمعی از مسئولین در مسجد جامع شهر نورآباد برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام هاشمی نژاد با اشاره به شخصیت امام(ره) اظهار داشت: به  نظر مي‌رسد دست‌کم دو قرن لازم است تا امام و تاثيري که ايشان در جامعه بشريت گذاشته دقيقا ارزش‌يابي شود.

وی تصریح کرد: در عين حال از آنجا که تحليل و کشف رموز شخصيت الهي امام رهگشاي حيات با عزت همه مومنان و آزادي خواهان جهان است؛ همه بايد سعي کنند شخصيت امام خميني را با همان ابعاد عظيم به درستي شناسايي کنند.454

امام جمعه شهرستان دلفان گفت: سلوک معنوي و افکار متعالي وتقيد بي‌چون و چراي ايشان به دستورهاي شرع انور و تعاليم اهل‌بيت عصمت و طهارت عليه‌السلام از مهمترین شاخصه های ایشان بود.

وی با بیان اینکه گذر زمان امام را فراموش نمی کند و یاد و خاطره او را هیچ وقت از یادها نمی برد، افزود: 26 سال است ملت ایران فقدان راد مردی الهی از سلاله امامان معصوم را درک کرده اما راه و مسیر، اندیشه های امام نه تنها کم رنگ نشده بلکه هر روز و هر زمان این راه پویاتر و بالنده تر می شود.1

حجت السلام هاشمی نژاد تاکید کرد: در این سال ها رهبری حکیمانه خلف صالح ایشان، همان راه و مسیر را با قدرت ادامه داده و دوران رهبری امام راحل را در ذهن ها تداعی کرده است.

وی با بیان اینکه باید برای حفظ راه و اندیشه های نورانی و الهی امام عظیم الشان حساسیت به خرج داد، ادامه داد: در این 26 سال گروه ها و احزاب برای اینکه اندیشه و مکتب امام راحل را بر اساس خواسته های حزبی خود پیش ببرند تلاش هایی صورت دادند که این تلاش ها بی نتیجه ماند.10

امام جمعه دلفان با اشاره به معیار و مبنا در انقلاب اسلامی یادآور شد: ولایت فقیه به عنوان یکی از رکن های اندیشه و شاهکار امام خمینی (ره) بر آمده از مکتب انبیای الهی است.

وی در پایان بیان کرد: امروز ایران اسلامی به عنوان ابرقدرت منطقه در مقابل استکبار و زیاده خواهی هایش ایستاده و از ثبات سیاسی و امنیت بالایی برخوردار است.

2 3. 5. 6 7. 9.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار