سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 53943
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تجمع اعتراضی «ما اجازه نمی دهیم» مردم دلفان علیه زیاده‌خواهی غرب+ گزارش تصویری
Print This Post
گزارش تجمع «ما اجازه نمی‌دهیم» در لرستان

مردم شهرستان دلفان امروز بعد از نماز جمعه در تجمعی خودجوش در دفاع از منافع و عزت ملی بر رعایت خطوط قرمز نظام توسط تیم مذاکره کننده هسته ای تاکید کردند.

به گزارش سلام دلفان، مردم ولایتمدار دلفان امروز بعد از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با راه‌اندازی تجمع بزرگ مردمی «ما اجازه نمی‌دهیم» مخالفت خود را بازرسی غرب از اماکن نظامی ایران، مصاحبه با دانشمندان ایران و حمایت از سخنان مقام معظم رهبری در مورد مذاکرات هسته‌ای اعلام کردند.DSC01546
در این تجمع مردم با در دست داشت شعارنوشته‌هایی انزجار خود را از آمریکا و هم‌پیمانانشان اعلام کرده و گفتند که آمریکا دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است و به‌هیچ‌وجه قابل‌اعتماد نیست.

مردم با سردادن شعارهایی مانند:این آخرین کلام است/ هیهات منه الذله»، «توافق بد ما/ نافی عزت ما»،  نظارت نظامی/ عجب خیال خامی «سر به دار می‌دهیم / تن به ذلت نمی‌دهیم»، «نه سازش، نه تسلیم / یار ولایت هستیم»، «بازدید از مراکز نظامی/فاجعه بزرگ امنیتی» مخالفت خود را به زیاده‌خواهی‌های غرب به سرکردگی آمریکا اعلام کردند.DSC01539

تجمع کنندگان  دست نوشته هایی با مضمون ” نه سازش نه تسلیم ، یار ولایت هستیم” ، “علاج اقتصادی در ژنو و لوزان نیست” و “منتظر ارائه فکت شیت ایرانی هستیم ” شعارهای “مرگ بر آمریکا و اسرائیل” ، “مردم با غیرتیم، دلواپس عزتیم” و “هیهات منا الذله” سر دادند.DSC01518

تجمع کنندگان  با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری و رعایت خطوط قرمز نظام در موضوع هسته ای تاکید کردند اجازه بازرسی از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای را نخواهند داد.DSC01549

تجمع کنندگان همچنین ضمن امضای طوماری با موضوع خطوط قرمز مذاکرات هسته ای خواستار لغو یکجای همه تحریم ها، عدم اجازه بازرسی های ویژه ، عدم بازرسی از مراکز نظامی ، حفظ دستاوردهای هسته ای  و تداوم تحقیق و توسعه و قابل بازگشت بودن توافق در صورت عهد شکنی طرف مقابل شدند.DSC01472 DSC01470

در پایان این تجمع بیانیه‌ای قرائت شد و مردم با تکبیر دادن حمایت خود را اعلام کردند.

متن بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایها الذین آمنوا ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

سوره محمد(ص)آیه 7

آمریکای جهانخوار باید بداند که ملت عزیز و خمینی (ره) تا نابودی کامل منافعش او را راحت نخواهد گذاشت و تا قطع هردو دست آن ، به مبارزه خدایی خود ادامه خواهند داد .

حضرت امام خمینی (ره)

مهم ترین قلم امر به معروف و نهی از منکر عبارت است از امر به بزرگ ترین معروفها و نهی از بزرگ ترین منکرها. بزرگ ترین معروفها در درجه ی اوّل عبارت است از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی؛ این امر به معروف است.

حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی)

 

ما مردم شهرستان دلفان،  پیام عزت و قدرت ملت ایران و اعتراض خود به سیاست «توافق به هر قیمت» را بار دیگر به مسئولین کشور و نیز به دشمنان خارجی مخابره کرده و اعلام می نمائیم که زیر بار هر توافقی نمی‌رویم، و اجازه‌ی انعقاد توافقی بی‌فایده و ذلت‌بار را نخواهیم داد.

متا سفانه هفته‌ی گذشته نیز مسئله‌ی بازرسی از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته‌ای به عنوان تنها یکی از امتیازات واگذار شده در صدر اخبار قرار گرفت و تا حدی برای عموم مردم روشن گردید که چه موارد مهمی در معرض حاتم‌بخشی تیم مذاکره‌کننده است.

ما ضمن اعلام حمایت از فعالیت های تیم مذاکره کننده کشورمان و اعتماد به فرزندان انقلاب اعلام می داریم که با علم بر بد عهدی و خدعه ها و نیرنگ های کشور های 5+1 بالاخص آمریکا به این مذاکرات خوش بین نبوده و در عین حال آنرا تجربه بسیار ذی قیمت در راستای بی نتیجه بودن مذاکره با شیطان میدانیم و از دولت محترم میخواهیم در ادامه فرصت ویژه خدمت رسانی به ملت شریف ایران ، رویکرد پیروزی در این جنگ تمام عیار اقتصادی را از جبهه سیاست خارجه به عرصه اقتاد مقاومتی تغییر داده و با بهره گیری از توان و ظرفیت و استعداد جوانان کشور  این سرمایه های گرانقدر انسانی به سمت تحقق یک اقتاد قدرتمند و پویا حرکت نماید .

ملت ایران مانند رهبر خود معتقد است: «توافق نکردن از توافق کردنی که در آن، منافع ملّت پامال بشود، عزّت ملّت از بین برود، ملّت ایران با این عظمت، تحقیر بشود، بهتر است. توافق نکردن شرف دارد بر یک چنین توافق کردنی».

درهمین ارتباط و برای اطمینان از نتایج مذاکرات ما وظیفه خودمان می دانیم که گزاره برگ ملی خود را در مقابل گزاره برگ جعلی آمریکا منتشر کنیم تا همهی مردم جهان واقعیت را بدانند و معلوم باشد که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید مقصر آمریکاست.


گزاره برگ ملی هسته ای
ما ملت ایران با تاسی به رهبر حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر میدانیم:
اصل یک: تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضاء توافق نامه کاملا لغو(نه تعلیق) شود.
اصل دوم: دستاورد های هسته ای در حد نیاز های واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.
اصل سوم: هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد.
اصل چهارم: هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.
اصل پنجم: هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.
اصل ششم: توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.
ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق در توافقنامه هسته ای رعایت شود و هرگونه مصداق توافق بد است و یک قرداد تحمیلی،استعماری و غیر قانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضاء قراردادی بدون رعایت اصول ۶ گانه فوق را ندارد.DSC01545 DSC01534 DSC01536 DSC01533 DSC01531 DSC01516 DSC01527۲۰۱۵۰۶۰۵_۱۳۱۳۰۶

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار