سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54071
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » توزیع کارت آزمون سراسری از امروز آغاز می‌شود
Print This Post

کارت شرکت در آزمون سراسری سال جاری امروز یکشنبه ۱۷ خردادماه منتشر می‌شود.

 

به گزارش سلام دلفان،کارت شرکت در آزمون سراسری سال جاری از امروز یکشنبه 17 خردادماه برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان لازم است از امروز تا روز چهارشنبه 20 خردادماه برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود به‌ همراه برگه راهنما به سایت این سازمان مراجعه کنند.
داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت‌نام(12رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت‌نام(16رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، بر حسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم(گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی) خود اقدام نمایند.
بنابراین داوطلبان این آزمون برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به‌روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.
برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است، لذا کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار