سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 541
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آمار زندانیان مواد مخدر، خودکشی و طلاق در نورآباد نگران کننده است
Print This Post
سرویس سیاسی :امام جمعه دلفان در بخش دیگری از سخنانش در اجتماع کثیر عاشوراییان شهرستان دلفان در مورد شورمردم دلفان در عزای سالار شهیدان و همچنین برخی نابسامانی های این ...

سرویس سیاسی :امام جمعه دلفان در بخش دیگری از سخنانش در اجتماع کثیر عاشوراییان شهرستان دلفان در مورد شورمردم دلفان در عزای سالار شهیدان و همچنین برخی نابسامانی های این شهر بیاناتی ایراد نمود.

وی گفت : مردم دلفان با وجود سرمای هوا به شکل پرشوری عزاداری می کنند و برای اهل بیت (علیهم السلام) نذر می کنند که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به آمار بالای زندانیان مواد مخدر، خودکشی و طلاق های بدون دلیل موجه، آمارهای دادگستری در این زمینه را نگران کننده توصیف کرد و خاطرنشان کرد : مگر می شود کسی حسینی باشد و درمسیر این آسیب های اجتماعی حرکت بکند.

سخنران مراسم ظهر عاشورای نورآباد در بخش پایانی بیاناتش به انتخابات مجلس نهم نیز اشاره ای کرد و گفت : ملت ایران ملتی است که به برکت انقلاب اسلامی، عظمت و عزت پیدا کرده و باید بهترین انتخابات را داشته باشد و باید بهترین ها در جمهوری اسلامی باشند.

حجت الاسلام صرفی پور در پایان با قدردانی از حضور باشکوه مردم در نماز ظهرعاشورا، ابراز امیدواری کرد که درسال های آینده، جهت رفع کمبود فضا و نیز امکانات برای نمازگزاران ظهر عاشورا، تدابیری اندیشیده شود

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار