سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54194
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهناز افشار برای تولد فرزندش به آمریکا سفر نکرده
Print This Post

خبر سفر مهناز افشار به آمریکا برای به دنیا آوردن فرزندشان چند روز قبل از درج یادداشت مشرق برای اولین بار توسط یک سایت خبری منتشر شده بود که پس از آن بسیاری از رسانه ها اقدام به انتشار آن کردند.

سلام دلفان- به دنبال درج یادداشتی در سایت مشرق با عنوان “شناسنامه آمریکایی، حق مسلم فرزندان ماست” یکی از نزدیکان خانم افشار در گفتگو با مشرق ضمن تکذیب اطلاعاتی که در یادداشت آمده بود عنوان کردند: خانم افشار هیچ سفری به آمریکا نداشته اند و صرفاً به دلیل توصیه های پزشکی ناگزیر بودند به دوسلدورف آلمان سفر کنند و فرزند ایشان نیز همانجا به دنیا آمده است.

همچنین خانم افشار روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود به خبر تولد فرزندش در آمریکا اینگونه واکنش نشان داده است:

خانم مهناز افشار برای تولد فرزندش به آمریکا سفر نکرده است

عزيزانم تا الان ترجيح دادم سكوت كنم و فقط نگاه كنم و بخونم هر آنچه كه نوشته ميشود …. !!!!عجب روزگاري شده و عجب فرهنگي و عجيب تَر عجب مردمي شديم !!!! اين پاسخ اول به احترام همراهان خوبم است كه پرسش هايشان از روي احترام بود و دوم خطاب به اون دسته افرادي است كه بسيار دغدغه وطن پرستي شان بيشتر از من و بقيه است و همينطور افرادي كه از روي حدس و گمان چه نسبتها كه نبستند و چه قضاوتها كه نكردند …. با احترام به همراهان خوبم كه منصفانه كنارم بودند ، خدمت اين دسته أفراد عرض ميكنم اينجانب در آمريكا زايمان نكردم و در آنجا هم نيستم چون نخواستيم . كه البته اگر دليل محكم و لازمي ميديدم با اجازه همه در مورد مسئله كاملا شخصي اين كار را ميكردم …. اما دليلي نديدم …. و حالا ميتوانيد موضوع ديگري را براي إيجاد حاشيه مجدد پيدا كنيد … در اخر من از همه شماهايي كه واقعي هستيد و بسيار شريف تشكر ميكنم و خدارو شكر كه شما هستيد تا من و أرام و خوب باشم.

پي نوشت : لطفا و براي هزارمين بار عزيزانم اگر نقد و پرسشي از آقاي محمد علي رامين بابت ايدئولوژي و سياستهاي ايشان داريد ، آن را به فضاهايي ببريد كه مال ايشون يا طرفداران ايشون هست نه اينجا … راه و روش اعتراض و نقد را بهتر يادبگيريم

لازم به ذکر است، خبر سفر خانم مهناز افشار به آمریکا برای به دنیا آوردن فرزندشان چند روز قبل از درج یادداشت مشرق برای اولین بار توسط یک سایت خبری منتشر شده بود که پس از آن بسیاری از رسانه ها اقدام به انتشار آن کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار