سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54224
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » انتقاد نماینده ولی فقیه در لرستان از نگه داشتن مردم پشت درب اتاق‌هاي مديران استان
Print This Post

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد از عملکرد برخی مدیران برای نگه داشتن ارباب رجوع پشت درب اتاق‌های‌شان انتقاد کرد.

به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام سيد احمد ميرعمادي که در جلسه شورای اداری لرستان سخن می‌گفت از عملکرد برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای نگه داشتن مردم پشت درب اتاق‌های‌شان انتقاد کرد و اظهار داشت: مگر این پشت در نگه داشتن‌ها برای ما منزلت و شخصیت می‌آورد که به چنین حرکتی دست می‌زنند.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان گفت: مردم آزار نباشید و با ارباب رجوع به نیکی رفتار کنید.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به این که مؤمن باید در تمامی مراحل زندگی خود رعایت انصاف نماید، بیان داشت: ضرورت دارد در داوری‌ها، قضاوت‌ها، نقدها و تعریف و تمجیدها انصاف را رعایت کنیم؛ چرا که یکی از معضلات جامعه‌‌ی ‌ما نداشتن انصاف است.
حجت‌الاسلام میرعمادی با ابراز تأسف گفت: قضاوت‌ها، نقدها و تعریف و تمجیدها از روی حب و بغض صورت می‌گیرد و بر مبنای انصاف نیست لذا ضروری است در قضاوت‌هایمان نقاط قوت و ضعف را در کنار هم ببینیم.
وی در تکمیل سخنان خود به قضاوت‌هایی که در خصوص مذاکرات هسته‌ای صورت می‌گیرد اشاره و تصریح کرد: آیا این قضاوت‌ها بر مبنای انصاف است. برخی در مورد این موضوع دست به سیاه نمایی می‌زنند و برخی دیگر چنان به تعریف و تمجید می‌پردازند که گویی با به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای تمام مشکلات کشور مرتفع می‌شود.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد از تحریم‌های اقتصادی علیه ایران به عنوان یکی از گره‌هایی که از بدو پیروزی انقلاب گریبان کشور را گرفته است یاد کرد و گفت: در این راستا هر قدمی برای رفع این تحریم‌ها برداشته شود ارزشمند است.

حجت‌الاسلام میرعمادی به شعار دولت ملت؛ همدلی و همزبانی که از طرف رهبر معظم انقلاب برای نام‌گذاری امسال انتخاب کرده‌اند اشاره کرد و گفت: رعایت انصاف یکی از عوامل همدلی و همزبانی است. اگر انصاف در جامعه رعایت شود شعار سال محقق می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد

 

یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار