سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54239
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اغفال دختران تحصیلکرده از طریق سایت همسریابی
Print This Post

پسر کم سواد در سایت‌های همسریابی به اغفال دختران و زنان ساده‌لوح می‌پرداخت و به کلاهبرداری‌های میلیونی دست می‌زد.

به گزارش سلام دلفان، پسر کم سواد در سایت‌های همسریابی به اغفال دختران و زنان ساده‌لوح می‌پرداخت و به کلاهبرداری‌های میلیونی دست می‌زد.این تبهکار 24 ساله با نام بهروز از یکی از شهرستان های شمال غرب  به تهران سفر کرد و با ساختن چند پروفایل جعلی با نام‌های مستعار و عکس‌های فتوشاپی در سایت همسریابی طعمه‌های خود را شکار می‌کرد.

بهروز که در گذشته به خاطر سرقت خرد به زندان افتاده بود با  این روش با زنان و دخترانی از مشهد، زاهدان و تهران آشنا شده بود و در مدت چند ماهه دوستی‌اش اعتماد آنها را جلب کرده و به بهانه‌های راه‌انداختن شغل تازه، فراهم کردن مقدمات ازدواج و حتی سفر به شهرهای آنان برای خواستگاری بیش از 110 میلیون تومان، تنها از چهار زن کلاهبرداری کرده بود.
قرار در فرودگاه
بهروز که در تهران زندگی می‌‌کند در شهرها و مکان‌های مختلف با زنان جوان ملاقات می‌کرد.وی یکی از آنها را هر از گاهی در فرودگاه مهرآباد می‌دید. این دختر که 12 سالی بزرگ‌تر از بهروز بود در مدت چهار ماه آشنایی‌اش با این جوان شیاد با علاقه‌مند شدن به او نه تنها طلاهایش که بیش از 80 میلیون تومان برای او وام گرفته و پول دستی به وی داده بود. این زن ساده‌لوح در زمان کوتاهی به قدری به بهروز اطمینان داشت که هیچ رسیدی نیز از او برای ضمانت نگرفته بود و تنها امیدش این بود که وضعیت زندگی این پسر تغییر کرده و با او ازدواج کند. این کلاهبرداری‌ها ادامه داشت تا اینکه زن ساده‌لوح به شرایط ظنین شد و از بهروز خواست پولش را پس بدهد اما مرد شیاد هر بار با ترفندی از پرداخت سر باز زد و زن فریب‌خورده متوجه شد در دام یک کلاهبردار گرفتار شده است.

شکایت نزد پلیس فرودگاه
زن جوان که همیشه مرد مورد علاقه‌اش را در فرودگاه مهرآباد می‌دید وقتی پی برد همه رویاهایش بر باد رفته است نزد پلیس فرودگاه رفت و ادعا کرد مدت‌ها است از سوی یک شیاد هدف قرار گرفته است. عجیب اینکه زن اغفال شده دیگری نیز با همین روش مشابه نزد پلیس فرودگاه فاش کرده بود در دام یک شیاد در سایت همسریابی افتاده است.

مأموران پلیس نیز وقتی داستان‌های مشابه دو زن و قرارهای بهروز در فرودگاه با آنان را شنیدند از زن جوان که لپ‌تاپ خود را به بهروز امانت داده بود خواستند به بهانه بازگرداندن لپ‌تاپ، بهروز را با زبانی نرم به فرودگاه بکشاند و همین ترفند پلیس کافی بود تا عصر شنبه 16 خرداد ماه سال جاری، بهروز پای در کمینگاه مأموران بگذارد. بهروز بازداشت شد و همزمان در حالی که این شیاد با داد و فریاد سعی داشت جوسازی کند، یکی از زنان به خاطر اینکه مدت‌ها با رویای دست‌نیافتنی، فریب‌های خواستگار اینترنتی‌اش را خورده به گریه افتاد.

مأموران در بررسی گوشی همراه بهروز با اطلاعات و شماره‌های سه زن دیگر روبه‌رو شدند که با آنان تماس گرفته و دیدند همگی‌شان از طریق سایت همسریابی با بهروز آشنا شده‌اند.این دختران نیز برای طرح شکایت از شهرهایشان به تهران سفر کردند  در حالی که باور نداشتند مدت‌هاست در دام چرب‌زبانی‌های مرد جوان که به هر کدام خود را با شغل‌های اسم و رسم‌داری معرفی کرده بود، افتاده‌اند.

سرهنگ «ابراهیم حسین‌زاده» رئیس پلیس فرودگاه مهرآباد گفت: «این جوان 24 ساله از بهمن ماه سال گذشته با زن جوانی در سایت همسریابی  آشنا شده و با وعده ازدواج یا مسائل دیگر از آنها جلب اعتماد و میلیون‌ها تومان از آنها کلاهبرداری کرده است.»وی افزود: «بهروز در حال حاضر به اتهام کلاهبرداری و سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی افراد  و روابط غیر‌اخلاقی در بازداشت است که اتهام‌های اخلاقی او در ارتباط با یکی از زنان فریب‌خورده در دست بررسی قرار دارد.»

سرهنگ حسین‌زاده ادامه داد: «ما با هماهنگی مسئولان قضایی با آموزش به یکی از طعمه‌ها با بهروز قرار گذاشتیم و او را در فرودگاه دستگیر کردیم. با توجه به شکل کلاهبرداری‌های این شیاد، به نظر می‌رسد که او طعمه‌های دیگری نیز داشته باشد

وی افزود: «تحقیقات نشان می‌دهد بهروز از نظر تحصیلات زیر دیپلم بوده و متأسفانه طعمه‌هایش تحصیلات عالیه دانشگاهی داشته و دارای موقعیت اجتماعی خوبی نیز هستند.»رئیس پلیس فرودگاه مهرآباد درباره اتهام رابطه غیر‌اخلاقی این پسر نیز گفت: «طبق گفته‌های یکی از زنان، بهروز با استقرار در یکی از  مراکز اقامتی مشهد با وی قرار گذاشته و او را به هتل می‌کشاند و با زور و تهدید طعمه‌اش را هدف نیت شوم قرار داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار