سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54287
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اجرای سد «تاج امیر» از مطالبات مردم نورآباد است
Print This Post
استاندار لرستان تاکید کرد:

هوشنگ بازوند در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نورآباد اظهار داشت: احداث سد تاج امیر یکی از مطالبات مهم و اساسی مردم شهرستان محسوب می شود.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند ظهر سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نورآباد با تاکید بر ضرورت احداث سد تاج امیر در این شهرستان اظهار داشت: اجرای این سد یکی از مطالبات مهم و اساسی مردم شهرستان محسوب می شود.

وی با تاکید بر ضرورت پیگیری شرکت آب منطقه ای لرستان در این رابطه تاکید کرد و اظهار داشت: در این راستا باید اقدامات لازم برای عملیاتی شدن این مطالبه به حق مردم شهرستان نورآباد صورت گیرد.

استاندار لرستان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت رونق تولید و اشتغال در شهرستان نورآباد تاکید کرد و گفت: در این راستا باید در روند اجرای طرحهای اشتغالزای این شهرستان تسریع صورت گرفته و زمینه بهره برداری از آنها هر چه زودتر فراهم شود.

بازوند با تاکید بر ضرورت رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان بیان داشت: مردم شهرستان نورآباد دارای روحیه مشارکت بالایی بوده که این می تواند در رشد و توسعه این شهرستان اثر گذار باشد.

وی بر ضرورت برگزاری جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نورآباد به صورت منظم تاکید کرد و گفت: باید بر اساس برنامه ریزی های لازم این جلسات هر ۱۵ روز یک بار و در راستای پیگیری مصوبات از سوی فرماندار شهرستان نورآباد برگزار شود.

استاندار لرستان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای طرح گاوداری پنج هزار راسی در شهرستان نورآباد خبر داد و بیان داشت: این طرح با مشارکت بنیاد مستضعفان در این شهرستان احداث می شود و امیدواریم زمینه رونق اشتغال و تولید را در این شهرستان فراهم آورد.

 بازوند با بیان اینکه متاسفانه استان لرستان با وجود ظرفیتهای فراوان  بیش از ۱۰ سال است که در رتبه اول جدول بیکاری کشور قرار دارد گفت: این در حالیست که معضل بیکاری در این استان هم اکنون به مرز هشدار رسیده و باید اقدامات لازم را برای رفع آن در استان انجام دهیم.

وی بر ضرورت ورود بخش خصوصی به این استان و سرمایه گذاری در بخشهای مختلف تاکید کرد و بیان داشت: به طور حتم دولت به تنهایی نمی تواند عقب ماندگی های موجود در استان را برطرف کند و باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را در استان فراهم آورد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت رونق بخش گردشگری در شهرستان نورآباد تاکید کرد و گفت: در این راستا باید اقدامات لازم برای ایجاد مجتمع های خدماتی و رفاهی در این شهرستان فراهم شود.

استاندار لرستان بیان داشت: در این راستا میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان برنامه های خود را در این زمینه هرچه زودتر ارائه دهد.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار