سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5429
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعضای یک باند شرور در خرم‌آباد دستگیر شدند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان  به نقل از فارس، سردار کاظم علیزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی اطلاع مردم از ...

به گزارش سلام دلفان  به نقل از فارس، سردار کاظم علیزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی اطلاع مردم از شرارت تعدادی از اراذل و اوباش، مأموران انتظامی شهرستان خرم‎آباد با بررسی صحت و سقم این خبر موضوع دستگیری و شناسایی این افراد را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: این افراد سابقه‎دار که اقدام به درگیری مسلحانه، شرارت، زورگیری، چاقوکشی و عربده‎کشی می‌کردند، با هماهنگی مقام قضایی و تحقیقات گسترده مأموران انتظامی شهرستان خرم‎آباد شناسایی شدند.

علیزاده یادآور شد: با اعزام اکیپی از مأموران مجرب به محل اختفاء متهمان، روز گذشته طی سه عملیات ضربتی جداگانه تمام افراد این باند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه از این افراد تعداد زیادی سلاح سرد شامل چاقو، قمه و… کشف و ضبط شده است، عنوان کرد: هر 10 نفر دستگیر شده در اجرای دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: دستگیری افراد مذکور موجب قدردانی بسیاری از مردم خرم‎آباد از پلیس شد و آنان خواستار برخورد شدید با این‎گونه افراد شدند.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی در تمام زمینه‌ها به خصوص بحث امنیت روحی روانی مردم تلاش خود را برای آرامش مردم بکار گرفته است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار