سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54303
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » محمدحسین ستاری سکاندار شهرداری نورآباد شد
Print This Post
پس از تایید استاندار لرستان؛

محمدحسین ستاری در جلسه 31 فروردین شورای شهر نورآباد، با اکثریت آراء بعنوان شهردار پیشنهادی به استانداری لرستان معرفی شده بود

به گزارش سلام دلفان، پس از اینکه محمد حسین ستاری از سوی شورای شهر نورآباد به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد، تاخیر در اعلام تایید حکم وی باعث ایجاد گمانه زنی های مختلف در این خصوص گردید.

ستاری برای شهردار شدن مشکل خاصی نداشت و صرفاً روال اداری کار باعث تاخیر در ابلاغ حکم وی شده بود،  که حکم نهایی محمد حسین ستاری ابلاغ، و وی در روز شنبه پس از مراسم معارفه رسما سکاندار شهرداری نورآباد خواهد شد.

لازم به ذکر است پس از  استعفاء آقای اسماعیل میرزائیان از شهرداری نورآباد، اعضای شورای شهر در جلسه ی 31 فروردین ماه با اکثریت آراء آقای محمدحسین ستاری عضو فعلی شورای شهر را بعنوان شهردار جدید نورآباد معرفی نمودند و آقای منوچهر یارالهی معاون شهرداری نورآباد نیز موقتا و با حفظ سمت بعنوان سرپرست شهرداری منصوب شد.

 1. نویسنده دیدگاه: حسین
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۱۸

  جناب آقای دکترستاری انتخاب بحق جنابعالی را تبریک عرض نموده انشاء الله که درپناه خداوند منان موفق موید باشید ودرراه آبادانی شهرمان برنامه های تخصصی خود را اجرا نمایید وخواهشمند است آسفالت کوی جانبازان ۳-۲-۱ فراموش نشود./.

 2. نویسنده دیدگاه: جمعی از دانشجویان
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۱

  جناب آقای دکتر محمد حسین ستاری
  شهردار محترم دلفان
  با خرسندی فراوان انتخاب حضرتعالی را به سمت شهرداردلفان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم، بی شک تجارب ارزنده وموفق جنابعالی در دوره های گذشته که منشاء خدمات ارزشمندی در عرصه های مختلف بوده است، برای شهر دلفان که نیازمند مدیری متعهد، متخصص در سطح کلان مدیریت شهری می باشد تأثیری بسزائی داشته و انشاء ا… در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعمات مقام معظم رهبری شاهد توسعه همه جانبه شهر دلفان» بوده و موفقیت روز افزون شما را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 3. نویسنده دیدگاه: ریویار
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۰

  جناب دکترستاری مردبااخلاق ومردم دار دلفان صمیمانه تبریک گفته واعتلا وسربلندی نامت را بر بام دلفان ازخداوند خواستارم بی شک کارو تلاشت جاودانه خواهد بود

 4. نویسنده دیدگاه: فلاح
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۲

  انصافا جناب دکتر ستاری شایسته شهرداری است خدا کمکش کند .از شورای شهر هم انتظار داریم با دل وجان کمکش کنند.به به چه خبر خوبی! نورآباد فقط 6 ماه برای کار فرصت دارد پیش به سوی عمران دلفان

 5. نویسنده دیدگاه: اهالی کوچه صدف6
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۶

  شورای شهر سپاس ازانتخابتان!
  استانداریلرستان سپاس از تأیید ابلاغ ایشان!
  شهروندان نورآبادی مبارک بادتان به خاطر شهردار ارزشمندتان
  بسیار خوشحال وخرسندیم به خاطر این اتفاق خوشایند ومیمون ومبارک «ازطرف اهالی کوچه صدف 6فازدوم فرهنگیان»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار