سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54418
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » دلفان قطب بزرگ صادرات کارگر با وجود۵۰۰۰کارگر ساختمانی
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه حجم افراد بیکار در این شهرستان بسیار بالا است، تصریح کرد: اکثر این افراد بیکار به سمت مشاغلی مانند کارگری ساختمانی و بنایی روی آورده اند.

به گزارش سلام دلفان،  فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه حجم افراد بیکار در این شهرستان بسیار بالا است، تصریح کرد: اکثر این افراد بیکار به سمت مشاغلی مانند کارگری ساختمانی و بنایی روی آورده اند.DSC00802

علی باقری با اشاره به پیگیری های استاندار لرستان در رابطه با ایجاد طرح گاوداری ۵ هزار راسی و نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی در شهرستان دلفان اظهار داشت: با توجه به نقش این طرح ها در اشتغالزایی و توسعه اقتصادی منطقه و شهرستان از مدیریت ارشد استان انتظار داریم بیش از گذشته برای احداث این طرح ها تلاش کنند.

فرماندار شهرستان دلفان به اجرای سند توسعه اشتغال استان اشاره کرد و افزود: سهم شهرستان دلفان در حوزه ایجاد اشتغال در سال گذشته هزار و ۶۷۷ نفر اشتغالزایی بود که خوشبختانه توانستیم هزار و ۷۰۰ نفر اشتغالزایی را در این شهرستان محقق کنیم.

باقری یادآور شد: شهرستان دلفان در زمینه ایجاد اشتغال در سال گذشته مقام سوم را در استان به خود اختصاص داد.

وی همچنین به شناسایی ۵ هزار گارگر ساختمانی توسط شرکت های خصوصی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود این روند تا ۱۵ هزار نفر کارگر ساختمانی افزایش پیدا کند.DSC00777

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه حجم افراد بیکار در این شهرستان بسیار بالا است، تصریح کرد: اکثر این افراد بیکار به سمت مشاغلی مانند کارگری ساختمانی و بنایی روی آورده اند.

باقری با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۰ طرح تولیدی شهرستان دلفان برای دریافت تسهیلات به کارگروه های مربوطه در استان معرفی شده اند، اظهار داشت: بنا به دلایل مختلفی این طرح ها نتوانستند تسهیلات خود را دریافت کنند و همچنان بلاتکلیف مانده و با توجه به نداشتن سرمایه اجرایی نشده اند.

وی در ادامه با تاکید بر ظرفیت گردشگری شهرستان دلفان افزود: این شهرستان با وجود چهار امامزاده و مناظر بکر طبیعی یکی از مناطق پرگردشگر استان بوده که از مسئولان استان درخواست داریم نسبت به فراهم کردن تسهیلات بخش خصوصی برای رونق بخشیدن صنعت گردشگری در این منطقه اقدام کنند.

منبع: مهر

  1. نویسنده دیدگاه: کارگر
    خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۶

    5 یا 50 هزار نفر؟؟؟؟؟؟؟
    بنظرم 50 هزار نفر صحیح باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار