سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54495
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
خانه » اخبار برتر » متن سخنان شهردار جدید نورآباد در مراسم معارفه + برنامه ها
Print This Post

صبح امروز محمدحسین ستاری شهردار جدید نورآباد ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شرکت کننده در مراسم معارفه به ایراد سخن پرداخت.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، صبح امروز 23 خرداد ماه در آئین معارفه شهردار جدید نورآباد با حضور اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان، نصیری مدیر کل امور شوراهای استان ، امام جمعه شهرستان، فرماندار، اعضا شورای شهر و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد، محمدحسین ستاری شهردار جدید نورآباد ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شرکت کننده در مراسم به ایراد سخن پرداخت که متن سخنان ایشان به شرح ذیل می باشد.DSC00378

خداوند را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز ، شریف، مومن، با وفا، صبور، ولایت مدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بنده عطا فرموده است.

 موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را به دست آورده ام که مهد دلیران، سرداران و فقیهان بزرگ بوده است، امیدوارم با استعانت از ذات اقدس الهی و با تکیه بر دوستی و تعامل با مردم به تکلیف خود عمل نموده و در اتخاذ هر تصمیمی ، خداوند متعال را ناظر و شاهد خود بدانم و در مسیر سخن رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی “دولت، ملت ، همدلی و همزبانی” گام برداریم که شرط عملیاتی شدن ظرفیت ها و تحقق آرزوها ست.

در این مسیر سعی خواهم کرد که از تجربیات و توانمندی های شهرداران و اعضای شورای شهر در ادوار مختلف، افراد نخبه و صاحب نظر استفاده کرده و همواره در اتخاذ تصمیمات مهم نظرات شهروندان را اخذ و تحلیل و بررسی علمی کنم و درمسیر اجرای طرح ها به کار بندم.

در این دنیای رقابتی شهر هایی موفق خواهند بود که مدیران و تصمیم سازان آن، مسائل کلان جهانی و ملی را درک کرده و ضمن برقراری تعامل با شهروندان از ایده ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی بهره جسته و درکمترین زمان ممکن، بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.

 در دوره تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر نورآباد به عرصه رقابت با سایر شهر های همتراز فراهم شود.

 عمده ترین اهداف بنده در جهت بهبود کیفیت زندگی در شهر نورآباد شامل این موارد خواهد بود:

*ارتقای سیمای ظاهری و مبلمان شهری

*بهبود وضعیت معابر شامل آسفالت خیابان ها و کوچه های شهر، بهبود وضعیت پیاده رو ها

*رسیدگی به وضعیت پارک های محله ای و ایجاد امکانات لازم در آنها به منظور گذراندن اوقات فراغت

*تکمیل و ادامه پروژه های نیمه تمام شهری از قبیل ساختمان شهرداری

*احداث سایت گردشگری در مسیر تپه های شهدای گمنام شهر

*بهبود وضعیت ترافیکی شهر در گره گاههای شهری از قبیل چهار راه ولیعصر

*استفاده مطلوب از امکانات انسانی و مالی شهرداری

*تلاش در جهت آموزش شهروندان و آشنا نمودن  با مسائل و مشکلات شهری

*نگاه برابرعدالت محور به تمام محله ها و بخش های شهر

*استفاده از نظرات علمی و کارشناسی به منظور اجرای طرح های شهری و رفع مشکلات و مسائل درون شهری

*تلاش جهت احداث شهربازی

*تلاش در جهت  تکلیف زمین شهرداری و اقع در میدان امام(ره)

*تلاش در جهت تعیین تکلیف زمین شهرداری واقع در خیابان مدرس

*ساماندهی گورستان اولیه و جانمایی  گورستان جدید و فراهم سازی زمینه استفاده از آن

*زمینه سازی برای ایجاد در آمدهای پایدار شهری( پرورش و فروش گل و گیاه، پارکینگ عمومی، بازارهای محلی، روزانه و هفتگی، ورورد به تاسیسات شهری، ساماندهی املاک تجاری شهرداری، ساماندهی وضعیت کارخانه آسفالت و شن و ماسه)

*ایجاد توسعه بازار روز شامل میوه و سبزیجات در مرکز شهر مطابق با معماری ایرانی-اسلامی

*تلاش در جهت تفکیک زمین های الحاق شده به شهر در محلات بهارستان، فاز چهارم فرهنگیان، نیروی انتظامی و دادگاه

*تلاش در جهت ایجاد سامانه شهری در شهر نورآباد

*انتقال صنوف آلاینده به حاشیه شهر

دکتر ستاری به فضای رقابتی  شهر ها اشاره کرد و گفت: در این دنیای رقابتی شهر هایی موفق خواهند بود که مدیران و تصمیم سازان آن، مسائل کلان جهانی و ملی را درک کرده و ضمن برقراری تعامل با شهروندان از ایده ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی بهره جسته و درکمترین زمان ممکن، بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.

وی در پایان بیان داشت: در دوره تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر نورآباد به عرصه رقابت با سایر شهر های همتراز فراهم شود.

 1. نویسنده دیدگاه: مهاجر
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۱

  جناب دکتر باسلام وتبریک وآرزوی توفیق برای جنابعالی .برنامه ای که ارائه نمودید خوب وقابل دستیابی است وچون قول دادید شده تعهد وقول مردانه لطفا ریز آن را باخط درشت بنویس وجلویت قراربده وهروز به آن نگاه کن وپیگیر باش تا به تک تک آنها عمل کنی که هم پیش خدا وهم مردمی که قول دادی به آنها خدمت کنی روسفید باشی انشا اله

 2. نویسنده دیدگاه: صبح ظهور
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۸

  سلام خدا کمکش کنه.
  آدم خوبیه امیدوارم به تعهداتش عمل کنه

 3. نویسنده دیدگاه: الفت آّبادی
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۶

  تبریک به آقای ستاری عزیز,,,, امیدوارم شما که در برنامه ات نگاه عدالت محور به تمام محلات شهر را عنوان کرده اید، به “کاوریال” محروم وفراموش شده هم توجه ویژ بنمائیئ. ایشالا که موفق و سربلند باشید

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۰

  تبریک آقای ستاری از اینکه یکی از بندهای برنامه هایتان تلاش جهت احداث شهر بازی است تشکر میکنم ولی جناب دکتر تلاش کافی نیست چون بعداً جای آن را دارد که بگید آقا تلاش کردیم نشد . این کار باید انجام گیرد زیرا شما مدیون کودکان این شهر هستید و کودکان در اینجا واقعا از ابتدایی ترین وسایل محروم هستند مگر نصب چند تاب و سرسره آن هم از جنس فایبرگلاس که به راحتی در همه جا هم نصب میشود قدر است که شهرداری در انجام آن ناتوان است . چه بسا شما با انجام همین یک کار به عنوان محبوبترین شهردار شهر هم قرار گیرید

 5. نویسنده دیدگاه: بچه های نورابادی ساکن خرم آباد
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۲

  برنامه های خوبی رو گفته ولی اظهار نداشتند منابع مالی از کجا تامین شود این مهم است چرا که عوارض نوراباد چقدر است که بتواند این همه موارد را دنبال کند
  وی باید بندبال تشویق مردم یه شهر و حمایت مسئولان کشوری در حمایت از شهر دلفان باشند

  تا ببینیم زود دیر می شود

 6. نویسنده دیدگاه: سید
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۵

  با عرض سلام وتبریک خدمت شهردار محترم جناب آقای ستاری اینجانب قبلا بارها موضوع سد معبر خیابانهای اصلی شهر را مطرح نموده ام ولی تا کنون به جایی نرسیده ظاهرا شهر ما قرار نیست سیمای خوبی داشته باشد .بعنوان مثال در خیابان شهید رجایی نه تنها پیاده روها بلکه یک سوم خیابان از هر طرف متعلق به مغازه دار است .باز صد رحمت به اهالی خ امام که فقط پیاده رو ها را تصرف نموده اند عابرین پیاده هم از خیابانها جهت عبور و مرور استفاده کنند گوااهینامه رانندگی هم نیاز نیست رانندگان حواسشون هست که مردم را زیر نگیرند . با آرزوی توفیق برای شهردار محترم

 7. نویسنده دیدگاه: فلاح
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۹

  برادر عزیز وگرامی ،فرهنگی فرهیخته، جناب دکتر ستاری بسیار خرسندم در شهری زندگی می کنم که شهردارش لیاقت اداره شهر را دارد واین انتخاب باعث محبوبیت شورا خواهد شد .امید است در وهله اول شورا کمال همکاری وهمیاری را با ایشان بنماید مردم هم با پرداخت عوارض به زیبایی شهر کمک می کنند .به مردم، شورا و شخص شهردار تبریک ویژه می گوییم .

 8. نویسنده دیدگاه: معلم
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۷

  سلام جناب آقای ستاری تصدی حضرت عالی در این عرصه را تبریک گفته و از خداوند منان آرزوی موفقیت برای حضرت عالی را خواهانم
  امیدوارم همم چنان ” معلم “باقی بمانی انشاالله

 9. نویسنده دیدگاه: شهروند
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۴

  ضمن عرض تبریک
  یکی از مهمترین پروژه ها که میتواند شهر را مدرن و شیک کرد تعین تکلیف گوداله میدانه امام و برج اسکلتی ارواح 4راه است!ایشالا با تعین تکلیف این موارد شهر در جهت مدرنیته شدن پیش برود!
  شهرداران سابق نتوانستند انشالا شماتوانایی خویش را نشان دهید!

 10. نویسنده دیدگاه: سید حمید حسینی
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۹

  خدمت برادر ورزشکار دکتر ستاری تبریک عرض میکنم و در خواست دارم در برنامه هایش توجه ویژه ای به فراهم نمودن امکانات ورزشی و اماکن ورزشی و به طور کلی حمایت از ورزش داشته باشد .

 11. نویسنده دیدگاه: وحيد
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۷

  ضمن عرض سلام ،أدب و تبريك خدمت جناب آقاي ستاري
  شهردار محترم يك سري مسائل بايد مطرح شود كه اميدوارم در همان ابتداي شروع فعاليت خود وارد چنين عرصه هايي نشويد اميدوارم هدفي جزء خدمت به اين مردم ساده وصادق و هميشه در صحنه نداشته باشيد .جناب آقاي ستاري شما منتخب مردم هستيد چون با رأي مستقيم اين مردم به شورا راه يافتيد پس وامدار هيچ طيف يا گروه،جناح ،يا اشخاص نباشيد و از اعمال فشارهاي كه ممكن است چه از داخل شورا وچه خارج از شورا از سوي أفراد سودجو ممكن است به جنابعالي وارد شود واهمه اي نداشته باشد زيرا شما منتخب مردم هستيد.بگذاريد بدون تعارف بگويم كه پست شهردار و شهرداري محل آزمون و خطا نيست شما زير ذره بين مردم هستيد هرگونه فعاليت شما بدون شك رصد مي شود پس خواهش ما از شما اين است در زمان تصدي خود فقط به فكر آباداني و مبلمان شهري باشيد متاسفانه در طول ادوار گذشته شهرداراني بودند كه واقعا خالصانه كار مي كردند ولي دست خوش يك سري مسائل شدند كه ناگزير از ادامه خدمت به مردم باز ماندندحال سخن ما با شما اين است اگر قصد خدمت داريد كه بدون شك اينچنين است شما رو به خون شهدا قسم مي دهم به فكر جيب خود و ساير أعضاء شورا نباشيد به فكر اين مردم بدبخت شهر باشيد كه هميشه با مسولين صادق بودند و هستند مجددا اين مسأله رو تكرار مي كنم شما زير ذره بين مردم هستيد مردم ديگر تحمل اشتباهات اعضاي شوراي شهر فعلي وأسبق را ندارند پس هدفتان به غير از خدمت چيز ديگري نباشد با تشكر و احترام شهروند دلفاني

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار