سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54543
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قيمت تمام شده حج تمتع برای هر زائر
Print This Post

مديركل پذيرش، اعزام و هماهنگي سازمان حج و زيارت با بيان اينكه امسال قيمت تمام شده تمتع بين ۷ ميليون ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۰ ميليون و ۱۰۰ هزار تومان است، گفت: ۶۴ هزار زائر از اول شهريور به حج تمتع اعزام مي‌شوند.

 به گزارش سلام دلفان، حسن سرخوش، درباره اعزام زائران به حج تمتع گفت: ظرفيت سهميه اعزام به تمتع امسال نسبت به سال گذشته تغيير نكرده است. امسال ۶۴ هزار نفر اعزام مي‌شوند و در ۲ سال گذشته هم ۶۴ هزار نفر اعزام مي‌شدند.

مديركل پذيرش، اعزام و هماهنگي سازمان حج و زيارت با بيان اينكه اولين پرواز اعزام زائران به حج تمتع اول شهريورماه انجام مي‌شود، گفت: ۵۶ درصد زائران كه شامل ۳۶ هزار نفر مي‌شوند مدينه قبل هستند و ۴۴ درصد زائران كه شامل ۲۸ هزار نفر مي‌شوند مدينه بعد هستند.

وي افزود: جلسات آموزشي زائران تمتع آغاز شده و مدينه قبلي‌ها ۱۰ جلسه آموزشي دارند و مدينه بعدي‌ها ۱۲ جلسه آموزشي را بايد بگذرانند.

سرخوش با اشاره به اينكه معاينات پزشكي ۵۰ درصد از زائران انجام شده است، گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته هتل‌هاي بي‌كيفيت از چرخه هتل‌هاي حج و زيارت در مكه و مدينه خارج شدند و هتل‌هاي با كيفيت بالا و استاندارد جايگزين آنها شدند.

مديركل پذيرش، اعزام و هماهنگي سازمان حج و زيارت در خصوص قيمت تمام شده حج تمتع براي زائران گفت: امسال با تلاش‌هاي صورت گرفته قيمت حج تمتع نسبت به سال گذشته ۵ درصد كاهش داشته است. امسال پايين‌ترين قيمت تمام شده تمتع ۷ ميليون و ۷۰۰ هزار تومان و بالاترين قيمت آن ۱۰ ميليون و ۱۰۰ هزار تومان است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار